Kibole Śląska, naziści – witam serdecznie! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Kibole Śląska, naziści – witam serdecznie!

Kibole Śląska, naziści – witam serdecznie!

Kibole Śląska!

Naziści – witam serdecznie!

Kibole Śląska, naziści – witam serdecznie! Nawet witam też NEO nazistów choć nie wiem, co to znaczy to NEO🙂 i jak się to wymawia!

Kibole Śląska Wrocław!

O ile pamiętam spotkaliśmy się na 8. Patriotycznej Pielgrzymce Kibiców na Jasną Górę w styczniu 2016… To na pewno Wy? Popatrzcie na film, to ja z Wami tam byłem? Byłem! Jestem z tego dumny!

Widzieliśmy się też na pogrzebie „Łupaszki” w Warszawie, przy Powązkach, pod tym samym transparentem, którego „nazistowskie liternictwo” wskazuje gazeta wyborcza! No żesz kura jego mać, jestem grafikiem i nie zauważyłem! Podobieństwa do jakiś innych napisów, ale wstyd…

Wyborcza zauważyła to podobieństwo!

nazisci

Za konduktem „Łupaszki” szły grupy kibicowskie wielu klubów, szli kibice Legii Warszawa i wielu, wielu innych. Sami naziści? Czy niektórzy tylko NEO?

A ja… też sobie szedłem – powiesz mi wuju z wyborczej, żem też nazista? Powiedz, napisz, nie krępuj się. W takim kibicowskim gronie – mogę być nazistą, albo tym, jak mu tam… NEO!

Nie ma problemu, powiedz!

Mieliśmy więc NEO na pogrzebie w Warszawie! Teraz wyborcza wypatrzyła NEO na pogrzebie w Gdańsku. Taki oto tytuł:

Neonazistowskie transparenty na pogrzebie „Inki” i „Zagończyka”

„Na pogrzebie zamordowanych po wojnie patriotów, „Inki” i „Zagończyka” śląscy kibole rozwiesili transparenty bliźniaczo podobne do flagi neonazistowskiej organizacji Krew i Honor. UEFA karała już wcześniej śląski klub za wywieszenie transparentu, ale kibole kpią: co z tego, że flagi są podobne?”

Gazeto wyborcza!

Nie strasz Polaków nazizmem, NEO nazizmem, bo takich zjawisk w Polsce nie ma! Nie straszcie Polaków Kibolami, dopisując im nazistowskie bzdury!

Jest XXI wiek i nie jest rozsądne straszenie się tym, co było. Są współczesne, bardzo duże i bardzo aktualne zagrożenia.

Odwracanie uwagi Polaków od niebezpieczeństw nadchodzących zza granicy i motanie ludziom w głowach dawnymi znakami jest działaniem wymierzonym w Polskę.

Mam nadzieję, że to rozumiecie na Czerskiej.

Jeśli nie – trzeba was nazwać – „internacjonalistami”, czyli ludźmi co za nic mają Ojczyznę.

Bo nazwać was „swołocz” byłoby nieelegancko!

2 replies to this post
    • zatwierdzam komentarz, żeby nie było że tu jest cenzura. każdy może pisac co mu do głowy przyjdzie:-(

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij