Kibole Śląska, naziści – witam serdecznie!

Kibole Śląska!

Naziści – witam serdecznie!

Kibole Śląska, naziści – witam serdecznie! Nawet witam też NEO nazistów choć nie wiem, co to znaczy to NEO🙂 i jak się to wymawia!

Kibole Śląska Wrocław!

O ile pamiętam spotkaliśmy się na 8. Patriotycznej Pielgrzymce Kibiców na Jasną Górę w styczniu 2016… To na pewno Wy? Popatrzcie na film, to ja z Wami tam byłem? Byłem! Jestem z tego dumny!

Widzieliśmy się też na pogrzebie „Łupaszki” w Warszawie, przy Powązkach, pod tym samym transparentem, którego „nazistowskie liternictwo” wskazuje gazeta wyborcza! No żesz kura jego mać, jestem grafikiem i nie zauważyłem! Podobieństwa do jakiś innych napisów, ale wstyd…

Wyborcza zauważyła to podobieństwo!

nazisci

Za konduktem „Łupaszki” szły grupy kibicowskie wielu klubów, szli kibice Legii Warszawa i wielu, wielu innych. Sami naziści? Czy niektórzy tylko NEO?

A ja… też sobie szedłem – powiesz mi wuju z wyborczej, żem też nazista? Powiedz, napisz, nie krępuj się. W takim kibicowskim gronie – mogę być nazistą, albo tym, jak mu tam… NEO!

Nie ma problemu, powiedz!

Mieliśmy więc NEO na pogrzebie w Warszawie! Teraz wyborcza wypatrzyła NEO na pogrzebie w Gdańsku. Taki oto tytuł:

Neonazistowskie transparenty na pogrzebie „Inki” i „Zagończyka”

„Na pogrzebie zamordowanych po wojnie patriotów, „Inki” i „Zagończyka” śląscy kibole rozwiesili transparenty bliźniaczo podobne do flagi neonazistowskiej organizacji Krew i Honor. UEFA karała już wcześniej śląski klub za wywieszenie transparentu, ale kibole kpią: co z tego, że flagi są podobne?”

Gazeto wyborcza!

Nie strasz Polaków nazizmem, NEO nazizmem, bo takich zjawisk w Polsce nie ma! Nie straszcie Polaków Kibolami, dopisując im nazistowskie bzdury!

Jest XXI wiek i nie jest rozsądne straszenie się tym, co było. Są współczesne, bardzo duże i bardzo aktualne zagrożenia.

Odwracanie uwagi Polaków od niebezpieczeństw nadchodzących zza granicy i motanie ludziom w głowach dawnymi znakami jest działaniem wymierzonym w Polskę.

Mam nadzieję, że to rozumiecie na Czerskiej.

Jeśli nie – trzeba was nazwać – „internacjonalistami”, czyli ludźmi co za nic mają Ojczyznę.

Bo nazwać was „swołocz” byłoby nieelegancko!

Udostępnij!

2 comments

    1. zatwierdzam komentarz, żeby nie było że tu jest cenzura. każdy może pisac co mu do głowy przyjdzie:-(

Dodaj komentarz