Terroryści w Warszawie!

Terroryści w Warszawie już są!

Przyjechali wczoraj w nocy i zostawili samochód na prakingu w centrum.

Ekspert od spraw terroryzmu Wojciech Szewko opublikował zdjęcie samochodu z flagą Emiratu Kaukaskiego w centrum Warszawy. Zarówno Rosja jak i USA uważają Emirat za organizację terrorystyczną.

Szewko poinformował, że zdjęcie zostało zrobione w Warszawie o godz. 23:00 we wtorek. Ekspert zastanawia się, jak takie auto w ogóle mogło wjechać do Polski.

Samochód stoi na parkingu przed Dworcem Centralnym. Na tylnej szybie umieszczona jest flaga z szahadą – muzułmańskim wyznaniem wiary. Jest także symbol szabli – takim znakiem posługują się m.in. talibowie czy Somaliland – nieuznawana islamska republika w Afryce.

Auto ma austriackie numery rejestracyjne, stąd pytanie o możliwość przekroczenia granicy przy zaostrzonych kontrolach.

Policja zapewnia, że kontrolowała pasażerów, którzy nie figurują w bazie osób poszukiwanych. Właściciel już usunął napis z szyby samochodu.

Informacje z radiazet

Terroryści – nie kibice!

Ciekawe, jakbyśmy sobie z taką flagą chodzili w pobliżu któregoś stadionu, przed meczem… Interesująca byłaby reakcja policji, co nie? A, jakby się ją udało powiesić?

A potem – jakby ktoś zaprotestował – powiedzieć, że „sorka, nie wiedzielim co to jest, tak se powiesilim, bo ładne litery”

Jesteśmy w dupie!

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo jesteśmy w dupie i tylko na fart możemy liczyć. Samochód z taką „dekoracją” jedzie sobie przez Polskę i zero reakcji.

Brawo służby!

Udostępnij!

Dodaj komentarz