Rasistowski atak w pociągu! Film! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Rasistowski atak w pociągu! Film!

Rasistowski atak, czy obrona konieczna!

Rasistowski atak!

W pociągu SKM czyli w okolicach Warszawy! To wydarzyło się wieczorem 20 lipca w godzinach wieczornych.

Dziewczyna zawołała, że obcy facet ją dotyka, a nawet obmacuje. Na to nie ma zgody! No, chyba nie ma? Więc ten co był z dziewczyną – zaprotestował, co chyba jest normalne… Jak sądzę?

Wiele razy, dawno, dawno, bardzo dawno temu w tejże samej kolejce, ale pod inną nazwą – sam zaczepiałem inne dziewczyny (będąc pod wpływem alkoholu) i czasem dostałem w ryj, czasem nie. Inni zaczepiali dziewczyny, które jechały ze mną i czasem dostali w ryj, czasem nie.

Nic się nie działo! Nikt nie płakał!

To normalne, że jeśli zaczepiają TWOJĄ dziewczynę, lub osobę pod TWOJĄ opieką – stajesz w jej obronie! Inaczej będzie bałagan!

Ojciec broni dziecka, broni żony. Matka zasłania swoje dziecko. Syn, jeśli już duży – broni matki, na tym zbudowana jest nasza cywilizacja!

„Rasistowski”?

Chyba nie! Gdyby do pociągu wszedł Indianin – i zaczepiał Twoją dziewczynę – dałbyś mu w mordę?

A, jakby to był Eskimos? I macał Twoją Kobietę? Stałbyś spokojnie?

No właśnie!

W czym problem!

„Nie będzie mnie brudas obmacywał!” – zawołała dziewczyna. „Brudas” odnosiło się do koloru skóry napastnika. Ale… Ale, gdyby obmacywać ją chciał biały, blondyn o rysach typowego europejczyka, ale śmierdzący i utytłany w gównie – sprawa byłaby inna?

Jestem przeciwny rasizmowi!

Stanowczo potępiam uproszczone traktowanie ludzi ze względu na kolor skóry. Podobnego zdania jest większość Kiboli i Kibiców. Inaczej w naszym sporcie graliby, biegali i walczyli tylko blondyni!

O co więc chodzi?

Sztuczne wywoływanie rasizmu – służy tylko i wyłącznie do rozkładu naszego porządku społecznego!

A tak walczy mój kolega – Izu – Polak, którego zapowiadałem kiedyś jako announcer jak zaczynał karierę.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij