Rasistowski atak w pociągu! Film!

Rasistowski atak!

W pociągu SKM czyli w okolicach Warszawy! To wydarzyło się wieczorem 20 lipca w godzinach wieczornych.

Dziewczyna zawołała, że obcy facet ją dotyka, a nawet obmacuje. Na to nie ma zgody! No, chyba nie ma? Więc ten co był z dziewczyną – zaprotestował, co chyba jest normalne… Jak sądzę?

Wiele razy, dawno, dawno, bardzo dawno temu w tejże samej kolejce, ale pod inną nazwą – sam zaczepiałem inne dziewczyny (będąc pod wpływem alkoholu) i czasem dostałem w ryj, czasem nie. Inni zaczepiali dziewczyny, które jechały ze mną i czasem dostali w ryj, czasem nie.

Nic się nie działo! Nikt nie płakał!

To normalne, że jeśli zaczepiają TWOJĄ dziewczynę, lub osobę pod TWOJĄ opieką – stajesz w jej obronie! Inaczej będzie bałagan!

Ojciec broni dziecka, broni żony. Matka zasłania swoje dziecko. Syn, jeśli już duży – broni matki, na tym zbudowana jest nasza cywilizacja!

„Rasistowski”?

Chyba nie! Gdyby do pociągu wszedł Indianin – i zaczepiał Twoją dziewczynę – dałbyś mu w mordę?

A, jakby to był Eskimos? I macał Twoją Kobietę? Stałbyś spokojnie?

No właśnie!

W czym problem!

„Nie będzie mnie brudas obmacywał!” – zawołała dziewczyna. „Brudas” odnosiło się do koloru skóry napastnika. Ale… Ale, gdyby obmacywać ją chciał biały, blondyn o rysach typowego europejczyka, ale śmierdzący i utytłany w gównie – sprawa byłaby inna?

Jestem przeciwny rasizmowi!

Stanowczo potępiam uproszczone traktowanie ludzi ze względu na kolor skóry. Podobnego zdania jest większość Kiboli i Kibiców. Inaczej w naszym sporcie graliby, biegali i walczyli tylko blondyni!

O co więc chodzi?

Sztuczne wywoływanie rasizmu – służy tylko i wyłącznie do rozkładu naszego porządku społecznego!

A tak walczy mój kolega – Izu – Polak, którego zapowiadałem kiedyś jako announcer jak zaczynał karierę.

Udostępnij!

Dodaj komentarz