Policjant bił dziewczynę!

Policjant bił dziewczynę, a jej chłopak pójdzie siedzieć! Takie rzeczy tylko w polskich sądach! W tych sądach, których sędziowie obrażają się kiedy pani rzecznik PiS Beata Mazurek nazywa ich „grupą kolesiów”. To jest delikatnie powiedziane! Grupa kolesiów! To nawet komplement dla polskich sędziów. Oczywiście za wyjątkiem sędziów w sporcie🙂 A szczególnie MOICH kolesiów, sędziów w trójboju siłowym🙂

Policjant bił jego dziewczynę!

https://youtu.be/RRiE8ujWUkE

film od: wRealu24.pl

Apel w sprawie Aleksandra Galanciaka!

Potrzebna pomoc!

https://youtu.be/aqD4Y3ZdDVA

film od: Ptaku Zjednoczony

Marsz Niepodległości 2014

Byłem na Marszu Niepodległości w 2014 roku od początku do końca i wiem dokładnie kiedy zrobiło się ciemno, oraz jakiej skali było tam „zamieszanie”. Widziałem „cywilów” przebierających się w policyjne kamizelki i też „odwrotne” charakteryzacje kiedy policjant „zmieniał się” w cywila. Wiele się tam działo!

Oto kilka scen!

Napad na dziewczynę!

Z relacji oskarżonego wynika, że policjant napadł na jego dziewczynę bez powodu. To przecież oczywiste. Jaki mógł być powód? Czemu lub komu „zagrażała” dziewczyna?

Poznał po… butach!

„Zdolny inaczej” policjant zeznaje, że poznał „sprawcę” po butach! Jako uczestnik Marszu Niepodległości z całą mocą stwierdzam, że w takim zamieszaniu i oświetleniu byłoby to możliwe tylko wtedy, gdyby sprawca miał na nogach… buty narciarskie lub białe buty do jazdy figurowej na lodzie!

Tak, czy siak!

Tak, czy siak młodemu facetowi grozi wyrok odsiadki i spora jednak plama w życiorysie. Bardzo często lekceważymy sprawę, gdy wyroki nie są duże, tak do pół roku. Ale też powinniśmy sobie zdawać sprawę, że wyrok – obojętnie za co – może być poważną przeszkodą przy ubieganiu się o pracę, na przykład w dużej firmie.

Korporacja!

Bo jeśli ktoś idzie do kumpla i zatrudnia się w jego warsztacie samochodowym lub małym sklepie – może swobodnie powiedzieć: „słuchaj, siedziałem pół roku za Marsz Niepodległości” Kumpel, jeśli ma podobne poglądy, powie: „no i co z tego, pracuj” i po temacie.

Jeśli jednak zgłaszasz się do pracy w dużej firmie, a musisz w papierach napisać „karany” / „niekarany” – sprawa się komplikuje.

Gdy head hunter robi wstępną selekcję – odrzuci karanych i nie będzie nawet dociekać czy karany za alimenty, czy za przestępstwo drogowe, czy za pobicie.

W ten sposób kara więzienia niesie za sobą kolejne represje osoby skazanej.

Udostępnij!

Dodaj komentarz