Kibice Śląska – pożegnanie Bohatera!
KibolePLlogo
Home Akcja Testament Kibice Śląska – pożegnanie Bohatera!

Kibice Śląska

Kibice Śląska – pożegnanie Bohatera!

24 kwietnia 2016, podczas uroczystości pogrzebowych płk Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” w Warszawie, hołd Bohaterowi oddała delegacja z Dolnego Śląska wśród której znaleźli się fanatycy Śląska Wrocław, Noworudzcy Patrioci, Stronie Śląskie, Jawor, Kudowa Zdrój. Wśród kibiców Śląska był też Jelcz Laskowice, Oleśnica i „Obłęd” Pozdrawiamy! Kibole.pl:-)

Cześć i chwała Bohaterom!

Wiele osób przyznaje się do „mokrych oczu” kiedy patrzyły na orszak, na nasze obecne władze, na Pana Prezydenta RP… Bardzo dobrze, wielu z nas płakało ze wzruszenia.

„Policzyliśmy się”! Spotkaliśmy Polaków, którzy myślą po polsku. Byłem tuż obok i widziałem. Wiem, że ten dzień będę pamiętał na zawsze! Wśród tych ludzi – czuję się w mojej Polsce. Kłaniam się nisko wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach.

Cześć i chwała Bohaterom!

informacja i film od: Noworudzcy Patrioci

Kilka filmów znajdziecie też na naszym kanale YouTube

3 replies to this post

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij