„Masa” chce rozwalić Gołotę!

„Masa” – Jarosław S. Jarosław Sokołowski – najpopularniejszy w Polsce świadek koronny – zadzwonił do redakcji Super Express i powiedział, że chce walczyć z Andrzejem Gołotą, i że rozwali go w minutę. To się dzieje naprawdę, tu i teraz, załączam zrzut z informacji w SE, żebyście byli pewni prawdy.

Masa walczy z Gołotą

Mimo, że mamy tu potwierdzenie i że Pan Andrzej Kostyra i Piotr Koźmiński to ludzie poważni – uważam, że ta informacja ma tylko i wyłącznie cel promocyjny. Nie ma możliwości, żeby doszło do walki pomiędzy Andrzejem i Jarosławem. Zatem – „news” w wyzwaniu „Masy” jest fragmentem jakiejś kampanii promocyjnej. Jakiej? Nie wiem🙂

„Masa” chce rozwalić Gołotę!

„Do redakcji SE zadzwonił Masa. Nie wiem, jego trzeba chronić czy leczyć? Chce walczyć z Gołotą”

– napisał na Twitterze dziennikarz polskiego tabloidu Piotr Koźmiński. Informację potwierdził szef sportu w „SE”, znany komentator boksu, Andrzej Kostyra. Zacytował on słowa słynnego świadka koronnego.

„Spuszczę wpier… Gołocie. Rozwalę go w minutę. Wyzywam go na pojedynek w zamkniętym gronie. Zostanie zmieciony z ringu” – powiedział, a Andrzej Kostyra. I skomentował, że „Masa to kozak”.

Proces o zniesławienie Andrzej Gołota wytoczył panu świadkowi koronnemu za to, że „Masa” napisał w swojej książce, że walka z Michaelem Grantem była ustawiona przez osoby związane z działalnością przestępczą.

Niedawno Jarosław Sokołowski nie przyszedł na rozprawę, nie przedstawił zwolnienia lekarskiego i sąd uznał jego nieobecność za NIE usprawiedliwioną. Wyrok ma zapaść 19 kwietnia 2016 roku. Wygląda na to, że „Masa” nie jest w stanie udowodnić swojego oskarżenia i polegnie w tym procesie. Gołota domaga się 10 tysięcy złotych na rzecz Fundacji imienia Feliksa Stamma oraz przeprosin na łamach znanych gazet i portali internetowych.

film od: FAKT24.PL / erbojtv

Udostępnij!

Dodaj komentarz