Marcin Gortat popiera „bula” Komorowskiego!

Saleta, Kusznierewicz, Małysz, Gortat – wszyscy za Komorowskim! Może mają rację:-) Tylko Mariusz „Pudzian” Pudzianowski popiera Pawła Kukiza. Może (jednak) on ma rację?

Według Marcina Gortata – prezydęnt Komorowski gra fair play! Nie lubię Marcina Gortata, bo jest „drętwy” a jego akcje dla młodych koszykarzy w Polsce odbierałem tylko jako lans pewnej firmy produkującej parówki. Pisaliśmy rok prawie temu, że zaparkował na przejściu dla pieszych. Coś ich łączy… Komorowski też z lekceważeniem odniósł się do ofiary wypadku, spowodowanego przez jego limuzynę pod Belwederem.

„Wielcy Ludzie” po prostu…

Tak było przed rokiem:

No bo po cóż innego tak by się śpieszył do warszawskiej apteki przy ulicy Szpitalnej? Po aspirynę? Kompromitacja! Jego „menadżer” powiedział, że to „tylko na 15 sekund”. I ponoć po buty… Nie masz klasy, Marcin:-( Uważasz, że możesz ludziom blokować chodnik? Masz zwykłych ludzi w d..e? Przecież to twoi kibice…

gortat1

Kibole.pl – rezygnujemy z dotychczasowej miary chamstwa sportowego, której jednostką był: „Jeden Jerzy Janowicz” (JJJ). Od dziś miarą chamstwa sportowego będzie „Jeden Marcin Gortat” (KMG). Marcin Gortat i Janowicz już się kiedyś spotkali… Kto, od kogo zaraził się chamstwem?  

g3

g4

źródło (przepraszam:-) tefałenWarszawa

fot. Artur Kurasiński AK74.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz