Anna Grodzka na start! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Anna Grodzka na start!

Już wkrótce Anna Grodzka wystartuje w barwach Polski w podnoszeniu ciężarów oraz w konkurencjach rzutowych lekkoatletyki.

„Mamy nadzieję na doskonałe efekty. Anna już od dwóch lat, po cichu szykowała się do startów. Jej wyniki są porównywalne z wynikami mężczyzn. Pracujemy wspólnie, na razie w szopach, ale wkrótce wyjdziemy na otwartą przestrzeń.”

Powiedział Stefan Rozlazły – trener Anny Grodzkiej.

„Każdy medal się przyda!”

– dodał Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat.

Anna ma szanse na co najmniej kilka medali, zarówno w podnoszeniu ciężarów, w trójboju siłowym, rzucie oszczepem i pchnięciu kulą. Szczególnie, że… nie będzie wolno jej krytykować!

Właśnie dziś, w warszawskim sądzie dobiegł końca proces przeciwko jednemu z publicystów, który zawołał do Anny – „Krzysiek!”. Sąd uznał to za „naruszenie dóbr osobistych”!

Zatem, jeśli ktokolwiek z kibiców krzyknie do naszej nowej zawodniczki: „Ty chuju!” – zostanie ukarany! Mało który sportowiec ma taką opiekę ze strony Temidy.

A teraz – poważnie!

Rok temu uczestniczyłem w obradach Światowej Federacji jednej z nieolimpijskich dyscyplin sportu. Przyjęto na nich nowy sposób prowadzenia klasyfikacji drużynowej. Mianowicie: zamiast zliczać wspólnie wyniki kobiet i mężczyzn z danego kraju, a następnie podawać kolejność poszczególnych państw, postanowiono że wyniki kobiet i mężczyzn będą zliczane osobno! Ma to wyglądać tak (przykładowo):

Drużynowo kobiety: Polska, Niemcy, Rosja i tak dalej…

Drużynowo mężczyźni: Niemcy, Włochy, Rosja i tak dalej…

Zatem! Płeć stoi wyżej, nad Ojczyzną!

Wyśmiałem to, ale nie miałem wpływu na decyzję Federacji. Prezydent tłumaczył, że: „Takie są wskazówki SportAccord – międzynarodowej organizacji, która dzierży „parasol” nad dyscyplinami nieolimpijskimi. Mówi się trudno, wszak jedna jaskółka wiosny nie czyni. Prezydent dodał też, że zmiana ma „coś wspólnego z gender”. Kiedy dalej robiłem sobie z tego żarty, przedstawiciele kilku krajów „egzotycznych” tłumaczyli mi, że to jest dobre!

Powiedzmy, że Turcy w rywalizacji mężczyzn plasują się w pierwszej trójce. Jednak – gdyby liczyć razem wyniki kobiet i mężczyzn do drużynówki – lądują w dole tabeli. Wracają do kraju i… nie mają się czym wykazać. Bierze się to z tego, że w ich kraju kobiety nie uprawiają sportu powszechnie i po prostu nie ma komu startować.

Niby brzmi rozsądnie. Ale… Czy w innych dziedzinach rywalizacji międzynarodowej też oceniamy osobno płeć? Na przykład w nauce? Czy dzielimy nagrody naukowe (choćby Nobla) na kobiece i męskie? Na razie nie!

Wniosek? Lewaki „wchodzą w sport” i niszczą tyle, ile na razie mogą.

Gender niejedno ma imię!

Dłubanie w sprawach płci może doprowadzić do zguby całej ludzkości. Na szczęście odbywa się to jeszcze niemrawo i na granicy cyrku. Jednak te rozproszone akcje, zebrane razem, stanowią już poważne niebezpieczeństwo! Dodajmy babę z brodą z Jełrowizji do Anny Grodzkiej startującej, jako kobieta (choćby tylko na lokalnych zawodach) i już mamy spory ładunek wybuchowy, podłożony pod tradycję.

Postarajcie się sobie wyobrazić, że genderyści na całego weszli do sportu. Co będzie z grami podwójnymi w tenisie ziemnym, stołowym i badmintonie? Co będzie z jazdą figurową na lodzie?

Szanowni Kibole, Kibice!

Są wśród nas osoby przekonane, że nie można zmieniać tradycji. Ale… są też tacy, którzy nie widzą niczego złego w przemianach narzucanych nam przez zdegenerowane media. Mają dobre serce i chciałyby dobra dla wszystkich. Niby, nie ma w tym niczego złego… Jeśli jednak macie okazję do polemiki ze zwolennikami „nowej zarazy obyczajowej” – starajcie się im podawać właśnie takie przykłady.

Sprawa dotyczy nie tylko was – młodych. Dotyczy też waszych rodziców, którym Jerzy Owsiak gotowy jest „zapewnić eutanazję na życzenie”.

Kibole! Pamiętajcie, że twórcami takich „idei”, jak ekologia, równość płci, globalne ocieplenie i wiele innych są ludzie chorzy, których w dzieciństwie wyśmiewano i wyrzucano z boiska, podwórka, ławki. To grubasy i brzydkie dziewczyny! Uderzanie w tradycję to ich terapia. Idąc za nimi – opłacacie im leczenie!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij