Załamanie Justyny Kowalczyk! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Załamanie Justyny Kowalczyk!

Pisać co tydzień felieton dla wymagających, elitarnych, wykształconych czytelników Przeglądu Sportowego – to prawdziwe wyzwanie dla Justyny Kowalczyk. Temperatura rosła już od niedzieli. Wczoraj nastąpiło załamanie. Temperatura wzrosła do 49,9 stopni! Na profilu Jutyny rozpaczliwe pytanie:

„No i o czym mam napisać „felietona” na piątek?!? ;)))”

Podpowiadamy więc:

Niech Pani będzie uprzejma wyjaśnić, co miała na myśli, pisząc, że rok temu (16 maj) straciła:

„moje Dzieciątko”

To bardzo ważne! Miliony Polek i Polaków czekają na wyjaśnienie!

Jeszcze jedno! Kto i za co ofiarował Pani rowerek?

Oraz – jak rowerek będzie miał na imię?

PomocJustynie

2 replies to this post
    • Wszyscy woleli by, żeby tych głupich wpisów nie było. Są inne wzory zachowań. Czy ktoś z Was, Szanowni Kibice – zna detale choroby i odejścia wielkiego sztangisty Waldemara Baszanowskiego? Nikt nie zna, poza ścisłym gronem bliskich. Choroba była długa i ciężka. Ale NIKT nie pisał o tym na jego profilu, nikt nie zapraszał dziennikarzy. Czy niedawno zmarły Zbigniew Pietrzykowski – pisał coś o swojej ciężkiej chorobie? No nie! Zawał Jerzego Kuleja zdarzył się przy włączonych kamerach i tłumie ludzi – to fakt. Ale później, aż do końca wszystko było przekazywane kibicom bardzo oględnie. Tak należy postępować. Inaczej dojdziemy to tego, że będziemy publikować zdjęcia kupy w sedesie i „dzielić się” nimi ze wszystkimi.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij