Chamstwo Justyny Kowalczyk! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Chamstwo Justyny Kowalczyk!

Tydzień bez dowalenia Justynie Kowalczyk to tydzień stracony! 20 marca pisałem artykuł „Justyna Maskotka Kowalczyk” o tym jak nasza złota biegaczka przyjęła zaproszenie prezydenta i spożyła z Komorowskim suty obiadek. Niedaleko, w sejmie już trwał protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, których na takie obiadki nie stać.

zolza

Kowalczyk, przyjmując zaproszenie prezydenta – zdradziła Polki i Polaków!

Ale, to nie koniec. Codziennie przeglądam profil mistrzyni i nagle..! Wpis z dnia 28 stycznia 2014 roku. Przegapiłem to w ferworze przedolimpijskich emocji.

Jak zwykle pisząc o sobie w trzeciej osobie (infantylizm) Justyna wali tak:

„Często pytacie, co Justyna najchętniej je. No to proszę – tak właśnie wygląda obiadek idealny!”

Szanowna Pani Justyno! Pół miliona dzieci w Polsce przychodzi do szkoły bez śniadania! A Pani dzieli się z nimi zdjęciem soczystego mięska! „Zyg, zyg, marchewka, Justysia pracowała to ma, a wy nie!” To Pani chciała przekazać? Na szczęście te biedne dzieci tego nie czytały, bo nie mają dostępu do internetu!

No i jeszcze jedno. Pokazywać publicznie nadgryziony kawałek żółtego serka – to jest chamstwo i prostactwo!

 

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.