Zapasy na kopalni! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Zapasy na kopalni!

Przepraszamy Was Kibice i Kibole! Czasem zaglądamy do gazety wyborczej:-( Robimy to, bo stare porzekadło mówi, że: „Język wroga trzeba znać!”

No i poznaliśmy! Wyborcza wywęszyła, że dwaj trenerzy zapasów klubu GKS Piast Wola mają etaty na kopalni, jako górnicy dołowi i odpowiednie pensje. Nikt ich jednak na kopalni nie widział…

Kampania Węglowa i zapowiada wyjaśnienie sprawy.

Naszym zdaniem – jest dobrze! Na pewno lepiej, niż w Sekcji Zapaśniczej Legii Warszawa. Polska bardziej potrzebuje sukcesów sportowych, niż węgla!

halazapasnikow_d

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.