Zapasy na kopalni! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Zapasy na kopalni!

Przepraszamy Was Kibice i Kibole! Czasem zaglądamy do gazety wyborczej:-( Robimy to, bo stare porzekadło mówi, że: „Język wroga trzeba znać!”

No i poznaliśmy! Wyborcza wywęszyła, że dwaj trenerzy zapasów klubu GKS Piast Wola mają etaty na kopalni, jako górnicy dołowi i odpowiednie pensje. Nikt ich jednak na kopalni nie widział…

Kampania Węglowa i zapowiada wyjaśnienie sprawy.

Naszym zdaniem – jest dobrze! Na pewno lepiej, niż w Sekcji Zapaśniczej Legii Warszawa. Polska bardziej potrzebuje sukcesów sportowych, niż węgla!

halazapasnikow_d

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij