„Staruch” skazany! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Piłka nożna „Staruch” skazany!

Jak przystało na okoliczności sportowe – padł rekord. Sąd potrzebował ponad dwóch lat na wydanie wyroku w sprawie „liścia”!

Piotr „Staruch” Staruchowicz został skazany na 6 miesięcy ograniczenia wolności w postaci prac społecznych (30 godzin miesięcznie). Musi też zapłacić 500 zł nawiązki. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia nie nałożył na Piotra Staruchowicza zakazu stadionowego.

Wyrok nie jest prawomocny.

Prokurator występował o znacząco wyższą karę.

„Staruch” był sądzony za to, że w 2011 roku, gdy Legia Warszawa przegrała z Ruchem Chorzów – podobno plasnął w twarz Jakuba Rzeźniczaka. Sam zawodnik, w 2013 roku zeznał, że sprawy nie ma i że został przeproszony.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij