Piłkarz – homofob! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Piłkarz – homofob!

Nareszcie! Poznajmy imię, nazwisko i klub tego faceta, by właśnie na nim się wzorować, by nie dać się wpędzić w poprawność polityczną, by bronić naszych zasad!

Jak podaje portal sedziapilkarski.pl – w Szkocji mają jaja i nie pękają się z tym afiszować!

Dale Ritchie przyznał się przed sądem do publicznego wyrażania swoich uprzedzeń odnośnie orientacji seksualnej sędziego. Prokurator:„Pan Ritchie nazwał sędziego Joe Robertsona pedałem i pedziem, a gdy ten schodził z boiska, powiedział, że jedynym powodem, dla którego Richardson został sędzią jest chęć oglądania mężczyzn w obcisłych spodenkach.”

Mało tego! Szkocja Federacja Sędziowska (Angus and Perthshire Referees Association) nie pomogła sędziemu gajowemu i został on zawieszony!

Szacunek Szkoci!

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.