Tak wycieka kasiora! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Tak wycieka kasiora!

Dwie fajne zawodniczki piłki ręcznej, z drużyny która weszła do półfinału Mistrzostw Świata, zwane „Aniołkami Rasmussena”: Iwona Niedźwiedź i Patrycja Kulwińska – zrobiły coś zwyczajnego i oczywistego. Odwiedziły szkołę w Gdańsku, do której chodziły i poprowadziły zajęcia z dziećmi. Chwała im za to!

Normalna sprawa, ale ktoś musiał to zrobić. Pewno dyrekcja szkoły zaprosiła Iwonę i Patrycję a one chętnie się zgodziły. Poprowadziły najzwyklejszą lekcję z elementami piłki ręcznej.

Boli to, że taka lekcja powstała w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą „WF z mistrzem”. Mamy więc pytanie do byłej Ministry Sportu Joanny Muchy i obecnego Ministra Andrzeja Biernata:

Ile kasiory wydaliście na „opracowanie” „programu”, w ramach którego Mistrzynie i Mistrzowie pojawiają się w szkołach na zajęciach wychowania fizycznego?

Kto wziął tę kasiorę? Eksperci?

Znamy bowiem wiele prywatnych organizacji i federacji (głównie w sportach walki), które organizują takie spotkania i pokazowe zajęcia od ręki… Bo po prostu zależy im nie na kasie, a na dzieciach!

Kierowniku Basenu! „Mały Miszczu”! Wytłumacz zamiast Pani Muchy – ile zapłaciła za ten twórczy program i komu!

„Mały Miszczu” – jeszcze jedno! Putin się martwi, że nie wpadłeś do Soczi na Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij