Kowalczyk – córka Urbana! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Kowalczyk – córka Urbana!

Ten artykuł ukazał się 14 lutego 2014 bezpośrednio po wypowiedzi Justyny jako „Bestii”.

Nie było w najnowszej historii Polski wypowiedzi bardziej plującej w twarze rodaków, niż to co powiedział rzecznik rządu Wojciecha Jaruzelskiego w latach 80. ubiegłego wieku. Jerzy Urban odpowiadając na pytanie dotyczące kiepskiej sytuacji gospodarczej PRL stwierdził, że:

„Rząd się sam wyżywi!”

Wielu Polaków nienawidzi go za to do dziś.

Justyna Kowalczyk – w kontekście badań lekarskich, do których ona ma nieograniczony dostęp – powiedziała, że nie skorzysta z prześwietlenia stopy. Dodała, że:

„Człowiek to mocna bestia i wiele może znieść!”

Młodym czytelnikom trzeba dodać, że w latach osiemdziesiątych nikt w Polsce z głodu nie umierał, a w kolejkach po żywność spędzało się tyle czasu, ile dziś na portalach.

Nikomu nie trzeba, jak sądzę, udowadniać że dziś w Polsce ludzie umierają w kolejkach do leczenia.

hora

Tym samym Justyna Kowalczyk zwyciężyła w niechlubnym wyścigu o tytuł Największego Chama w Polsce z Jerzym Urbanem.

Warto jeszcze dodać, że „obrońcy” Justyny Kowalczyk piszą i mówią o: „tytanicznej pracy i bohaterskim znoszeniu bólu”. To jest nieprawda!

Sportowiec zawodowy, taki jak Pani Justyna ma komfortowe warunki pracy! Komfortowe i nieosiągalne dla przeciętnego Polaka. Każdy trzydziestolatek dałby wszystko za to, żeby pracować, tak jak „pracuje” Justyna Kowalczyk. Regularne robienie tego, co się umie i kocha za odpowiednie pieniądze – to marzenie młodych ludzi. Marzenie, które dla większości nie spełni się.

Co do „bohaterskiego” znoszenia bólu – wybierzcie się do najbliższego szpitala i popatrzcie na twarze pacjentów….

Jerzy Urban był (i jest) „odklejony” od rzeczywistości za sprawą luksusowego trybu życia, jaki zaczął prowadzić objąwszy funkcję rzecznika rządu. Podobnie Justyna Kowalczyk….

Na zdjęciu materiał z profilu jednego z reporterów, który wyłapał środkowy palec Pani Justyny i napisał, że… – „Widać jest gotowa na pytania dziennikarzy”.

palec

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.