O wolność w Soczi! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony O wolność w Soczi!

Mam nadzieję, że to już ostatnie Igrzyska Olimpijskie! Mam nadzieję, że światowy sport „rozpadnie się” na małe, ludzkie, stowarzyszenia przyjaciół szanujących siebie nawzajem. Mam nadzieję, że sportowcy będą mogli być w końcu ludźmi dumnymi i niezależnymi.

Modlę się o to, żeby Międzynarodowy Komitet Olimpijski zaprzestał działalności, a prawdziwi sportowcy stworzyli wiele – własnych organizacji.

Władza polityczna może trzymać ludzi za mordy w poszczególnych krajach (choć jest to coraz trudniejsze). Dlaczego jednak władze MKOL zakazują żałoby?

Wiemy, dlaczego! Bo czarne opaski „gryzą się” ze znakami sponsorów!

Dlatego właśnie Astrid Jacobsen i jej rodaczki, przyjaciółki, które wystąpiły w żałobie – zostały ostrzeżone, otrzymały naganę od MKOL.

Teraz, we wtorek – Astrid Jacobsen weźmie udział w kolejnej konkurencji. Ma w niej oczywiste szanse na medal. Zapowiedziała jednak, że nie przyjdzie na konferencję prasową. A za to grozi utrata medalu!

Wytrzymajmy jeszcze do końca tego cyrku, podziwiajmy sportowców, a potem….

PODZIELMY SPORT!

Piotr Szymanowski

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij