Bazelak szczerze! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Bazelak szczerze!

Kamil Bazelak, w 28 odcinku bloga mówi wprost o „nauczycielach wu-ef”, pedofilach, homoseksualistach, lewactwie i nagonce na Kościół oraz o wyjściu na wolność Trynkiewicza. Polski strongman i zawodnik sportów walki znany jest też z udziału w charytatywnych dziełach niosących pomoc, tym którzy jej potrzebują.

Co ciekawe, znany z kontrowersyjnych poglądów Kamil, tym razem nie jest oryginalny. Mówi tak, jak mówimy my wszyscy: Kibice, Kibole, Kibole.pl i „Bandyci Około Stadionowi” Ministra Sienkiewicza.

Podobnie myśli też większość sportowców i nie ukrywa swojego przywiązania do tradycji, Ojczyzny, Rodziny i Boga.

Dlaczego zatem, gdy sportowcy wchodzą do sejmu – przy swoich poglądach zostaje tylko Jan Tomaszewski?

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.