Jest źle, będzie gorzej! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Jest źle, będzie gorzej!

Zaczęło się od kwadratowego, piątego kółka na uroczystości otwarcia. Potem mapa Polski z dodatkowym terytorium. Wcześniej wpadki z podwójnymi toaletami, umywalkami bez kranów. W końcu, po długiej, nudnej i miernej uroczystości otwarcia nadszedł czas zawodów. Na szczęście – na miejscu jest czas, żeby wszystko sprawdzić.

No i wyszło szydło z worka.

Trasa biathlonu na Czerwonej (a nie „Krasnej”) jak mówią „dziennikarze” Polanie jest za krótka o 500 (pięćset metrów)!

Można powiedzieć, że to małe piwo, w końcu każdy będzie miał tyle samo do przejechania. Ale wyobraźcie sobie zdziwienie trenerów i serwisantów, gdy złapią orientacyjne czasy swoich zawodników! Niezłe jaja!

Można się już obawiać, że takie „drobiazgi” znacząco wpłyną na obraz XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014.

Kibole.pl – doradzamy hokeistom, żeby zanim zagrają sprawdzili wymiary lodowiska i bramek.

Będzie gorzej! Tego możemy być pewni!

Każdą informację z Soczi dedykujemy tym, którzy chcą igrzysk w Krakowie!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij