Antoni Chmielewski – wywiad!

Antoni Chmielewski konkretnie: „Znajdźcie tego, kto dał d…y i doprowadził klub Gwardia Warszawa do ruiny! Antek jest z Gwardią związany od zawsze, jeszcze jako judoka. Właśnie z Gwardii awansował do kadry narodowej. Na ringi MMA wychodził w judodze, żeby podkreślić swój bazowy sport. Pierwszy raz w Mieszanych Sztukach Walki zobaczyliśmy go w 2003 roku, gdy wygrał z Michałem Kowalskim. Późnej było kilka walk między innymi na Gali IMPACT, a w 2004 wygrana na Konfrontacji Sztuk Walki z Norbertem Świerblewski, Krzysztofem Milą i Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim w 2005 roku.

800px-Gwardia_Warszawa_-_wejscie_do_sekretariatu
Obecnie to właśnie Łukasza „Juras” Jurkowski rozpętał kampanię ratowania warszawskiej Gwardii, publikując na swoim blogu bardzo mocny tekst.
Gwardia od lat boryka się z kłopotami. Kto jest winien? Posłuchajcie!

Czy Warszawa nie obejdzie się bez osiedla na Racławickiej? Czy klub z ogromnymi zasługami dla polskiego sportu podzieli losy Skry Warszawa i wielu innych? Czy Komenda Główna Policji, która tak łatwo przysposobiła sobie rodowód przedwojennej Policji – wyrzeka się „spadku” po Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej? A kiedy robiliście wasze dyplomy – Panowie?

Udostępnij!

Dodaj komentarz