Tęcza? Dziękujemy! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Tęcza? Dziękujemy!

HGW demontuje tęczę! Koszt? 190 tysięcy. Potem, na 1. maja – odbudowa! Koszt zabezpieczenia przeciwpożarowego – 44 tysiące! Dobór kwiatów? Ratusz będzie się konsultował z „artystką”, która stworzyła „dzieło” – Panią Julitą Wójcik.

Kibole.pl – tęcza nie jest dziełem sztuki! Jest pierdnięciem kucharki! Pani Julita Wójcik – nie jest artystką – jest spadkobierczynią „artystycznego testamentu” Stalina, Lenina i Hitlera! Plac Zbawiciela jest miejscem świętym dla warszawiaków i nie tylko.

Julito Wójcik, dziękujemy! Bierz kasiorę z Brukseli, nie z Warszawy! Stawiaj sobie, co chcesz, ale nie w Polsce!

HGW – przeznacz tę kasę na ratowanie sportu w Warszawie! Może wtedy odpokutujesz za grzechy!

Piotr Szymanowski (pedagog, wychowanie plastyczne, artysta plastyk, absolwent WSP Częstochowa (1987), specjalizacja rzeźba, w latach 1980-1993 autor wielu wystaw indywidualnych i uczestnik wystaw zbiorowych.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.