Tęcza? Dziękujemy! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Tęcza? Dziękujemy!

HGW demontuje tęczę! Koszt? 190 tysięcy. Potem, na 1. maja – odbudowa! Koszt zabezpieczenia przeciwpożarowego – 44 tysiące! Dobór kwiatów? Ratusz będzie się konsultował z „artystką”, która stworzyła „dzieło” – Panią Julitą Wójcik.

Kibole.pl – tęcza nie jest dziełem sztuki! Jest pierdnięciem kucharki! Pani Julita Wójcik – nie jest artystką – jest spadkobierczynią „artystycznego testamentu” Stalina, Lenina i Hitlera! Plac Zbawiciela jest miejscem świętym dla warszawiaków i nie tylko.

Julito Wójcik, dziękujemy! Bierz kasiorę z Brukseli, nie z Warszawy! Stawiaj sobie, co chcesz, ale nie w Polsce!

HGW – przeznacz tę kasę na ratowanie sportu w Warszawie! Może wtedy odpokutujesz za grzechy!

Piotr Szymanowski (pedagog, wychowanie plastyczne, artysta plastyk, absolwent WSP Częstochowa (1987), specjalizacja rzeźba, w latach 1980-1993 autor wielu wystaw indywidualnych i uczestnik wystaw zbiorowych.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij