Kliczko versus Gaśnica! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Kliczko versus Gaśnica!

Na portalu kresy.pl 20 stycznia 2014 – następujący film.

Mistrz Świata wagi ciężkiej Lider opozycyjnego UDAR-u Witalij Kliczko podszedł do grupy wzniecającej rozruchy na „granicy” pomiędzy Majdanem, a dzielnicą VIP. Chciał uspokoić ludzi. Mówił: „Przeciw komu walczycie? Dajcie spokój! Walczysz z autobusem?” Na to „Gaśnica” uderzył go w twarz! Ludzie, którzy chcieli spalić autobus powiedzieli Mistrzowi Świata Wagi Ciężkiej, żeby poszedł w p…u!

Jeszcze raz proszę Was, Drodzy Czytelnicy, jak w poprzednim materiale: Patrzcie i czytajcie, ale nie róbcie nic! Nikt tak naprawdę nie wie – co tam się dzieje.

A tak na marginesie… Żeby w Polsce politycy mieli jaja, jak Kliczko!

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.