Kliczko versus Gaśnica! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Kliczko versus Gaśnica!

Na portalu kresy.pl 20 stycznia 2014 – następujący film.

Mistrz Świata wagi ciężkiej Lider opozycyjnego UDAR-u Witalij Kliczko podszedł do grupy wzniecającej rozruchy na „granicy” pomiędzy Majdanem, a dzielnicą VIP. Chciał uspokoić ludzi. Mówił: „Przeciw komu walczycie? Dajcie spokój! Walczysz z autobusem?” Na to „Gaśnica” uderzył go w twarz! Ludzie, którzy chcieli spalić autobus powiedzieli Mistrzowi Świata Wagi Ciężkiej, żeby poszedł w p…u!

Jeszcze raz proszę Was, Drodzy Czytelnicy, jak w poprzednim materiale: Patrzcie i czytajcie, ale nie róbcie nic! Nikt tak naprawdę nie wie – co tam się dzieje.

A tak na marginesie… Żeby w Polsce politycy mieli jaja, jak Kliczko!

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij