Psychiatra na Narodowym! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Psychiatra na Narodowym!

To, co się dzieje na i wokoło Stadionu Narodowego jest dziwne, co najmniej dziwne. To, co wykonuje potężna firma, pod nazwą Spółka PL.2012+ to czynności, które w latach 70. (niesłusznie) minionego wieku, wykonywało dwóch cieciów fizycznie i trzech urzędasów „umysłowo”. Trawa na zielono, krawężniki na biało, lodowisko na „raz”, śnieg posprzątany, ławki i szatnie czyściutkie i wszystko grało. Działał Stadion Dziesięciolecia, działały lodowiska, sportowe życie kwitło na Agrykoli zimą i latem.

Nikomu się nie śniło, żeby faceta za biurkiem i ciecia z miotłą lub szuflą – nazwać „menadżerami”.

Teraz jest inaczej! Jak to jest modne – „Zapraszam na wycieczkę po Stadionie Narodowym!”

Narodowy na żywo!

Wchodzisz na stronę Narodowego i dalej w zakładkę Kamera na żywo – widzisz… Co widzisz? Widzisz, że jest godzina 14.20 i nie ma tam nikogo!

„Zarządca” Narodowego Badziewia ma napisane na stronie, że:

Spółka PL.2012+ od 1 stycznia 2013 roku jest operatorem Stadionu Narodowego. Firma jest odpowiedzialna za: Wykonywanie tzw. usługi w ogólnym interesie gospodarczym w tym: zapewnienie pełnej otwartości Stadionu Narodowego dla wszystkich grup społecznych.

Szanowni „Zarządcy”! Jest wiele „grup społecznych”, które nie mają dostępu do internetu! A wy, wyraźnie kierujecie ofertę do tych, co mają i mogą je sobie kupić w internecie! Dlaczego?

Dalej – kategorie biletów.

Bilet „normalny” – czy robicie przy wejściu badania psychiatryczne?

Bilet rodzinny – honorujecie śluby cywilne, czy tylko kościelne? Co z rozwiedzionym małżeństwem, które przyszło z dzieckiem na łyżwy? Co z rodziną „patchworkową”? Wdowami? Sierotami?

Musicie to koniecznie naprawić, panowie „zarządcy”!

Godziny otwarcia też budzą wiele wątpliwości.

Dlaczego od poniedziałku do czwartku można jeździć tylko od 16.30 do 21.30? Co z osobami bezrobotnymi oraz pracującymi w systemie zmianowym?

Dlaczego lodowisko nie jest otwarte w nocy?

Zapomnieliście o „grupie społecznej” zwanej artystami? Jak tak na przykład Janda, skończy przedstawienie i będzie chciała zrobić pirueta? Gdzie ma pójść?

Nie zasłużyliście na nagrody, a wzięliście! Tak po 250 tysiaków na głowę… A tymczasem straty wynoszą w tym roku 15 milionów!

Nie martwcie się! Wasza mordęga niedługo się skończy. Planowane na marzec targi „Wiatr i Woda” na zawsze połączą tę ruderę z Wisłą. Wisła – przetrwa…  

 

 

 

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij