Komuna na Stadionie Narodowym! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Komuna na Stadionie Narodowym!

Symbolem biedy w przedwojennej Polsce było to, że dzieci z rodzin wielodzietnych chodziły do szkoły na zmianę, bo miały tylko jedną parę butów. Potem przyszła komuna i biedę zlikwidowała. Tak przynajmniej piszą niektórzy historycy. Z drugiej jednak strony to właśnie w komunizmie wszystko miało być wspólne.

Wspólne: kobiety, fabryki, wspólna władza i wspólne buty.

Dlatego, patrząc na poczynania Pani Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz Waltz oraz „menadżerów” Narodowego Centrum Sportu – mam wrażenie, że realizują oni perfidny plan mający na celu przygotowanie polskich dzieci i młodzieży na powrót komunizmu, tym razem w barwach Socjalistycznej Unii Europejskiej.

Jednym z wątków tego planu jest sport i nas to właśnie interesuje.

Pani Prezydent Warszawy zaoferowała nam wspólne siodełka do rowerów z miejskiej wypożyczalni. W XXI wieku namawiała i namawia ludzi do masowych zarażeń dróg rodnych i moczowych za sprawą bakterii znajdujących się w pocie i wydzielinach, które to bakterie spokojnie rozwijają się właśnie na siodełkach i rączkach kierownicy.

Zimą bakterie mają mniejsze szanse, więc „menadżerowie” Narodowego Centrum Sportu pośpiesznie wykombinowali – wspólne buty w wypożyczalni!

W XXI pierwszym wieku! W środku Europy! W Polsce!

Wspólne buty! Symbol nędzy i krzywdy, symbol beznadziejnej sytuacji. Symbol upokorzenia!

Dokąd zmierzamy?

Na pewno nie do sytuacji, w której każdą polską rodzinę będzie stać na własne buty z łyżwami dla każdego!

Piotr Szymanowski

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij