Cała prawda o naszych stadionach! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Cała prawda o naszych stadionach!

Szczerze? Nieczęsto zazdroszczę innym autorom ich publikacji. A jeszcze rzadziej się do tego przyznaję! Panie Józefie Djaczenko! Szacunek i podziw za to, co napisał Pan na portalu Kibicpoznanski.pl

(Piotr Szymanowski)

„O tym, że przychodzenie na bezpieczne i nowoczesne stadiony jest coraz większą przykrością, że obowiązujące w Polsce przepisy są chyba najbardziej restrykcyjne w świecie, że nie wszyscy ludzie dobrze się czują w roli przestępców, a tak traktowany jest każdy wchodzący na trybuny. […] Już samo kupienie biletu na mecz, połączone z upokarzającym obowiązkiem wyrobienia sobie karty kibica, zniechęca do wstawania sprzed telewizora. Co ciekawe, w wielu krajach znanych z dużej piłkarskiej kultury nikt na chory pomysł wyrabiania takich dokumentów nie wpadł. W innych odchodzi się od nich. Niebawem Polska pozostanie sama na placu boju. […] Zamykanie polskich stadionów to dla kibiców z Europy zachodniej wydarzenia z pogranicza fantastyki. W krajach, gdzie szanuje się prawo, taki przejaw stosowania odpowiedzialności zbiorowej by nie przeszedł, politycy skompromitowaliby się raz na zawsze.”

Czytajcie całość!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij