Stadionowa pirotechnika - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Stadionowa pirotechnika

Jestem wizjonerem i antycypuję (trudne słowa) przyszłość na podstawie obserwacji i analizy teraźniejszości. Zbieram takie dane, jak: wypowiedzi Prezesa PZPN, Wojewody Mazowieckiego Pana Jacka Kozłowskiego, oraz inne doniesienia medialne. Jak na razie wszystko się składa. Zbigniew Boniek mówi jasno, że pirotechnika na stadionach jemu nie przeszkadza. Wojewoda szepcze coś o „nielegalnej pirotechnice”, a media głównego ścieku jadą do rytmu. Dziś (17.12.2013) – donoszą, że komuś urwało coś i wspomniane media oraz Policja – dedukują, czy urwał mu wybuch produktu „legalnego”, czy też „nielegalnego”?

Co to ma kurwa za znacznie, czy facet nie będzie miał palców na skutek legalnej, czy też nielegalnej pirotechniki? Żadne – powiedzie wszyscy!

Ale nie ja, łysy lis socjologii śledczej. Ja widzę oczyma wyobraźni, jak w 2014 roku powstaje firma (spółka z o. o.) zajmująca się produkcją „pirotechniki stadionowej” dla potrzeb opraw meczowych. Dziwnym trafem PZPN i wszyscy Wojewodowie zgadzają się na to, że TYLKO legalna, zatwierdzona pirotechnika stadionowa, może być stosowana na wszystkich polskich stadionach, w rozgrywkach każdego szczebla!

A we władzach tej spółki będą „przypadkiem” ludzie z PZPN i urzędów wojewódzkich?

Zgadłem? Jeśli tak – weźcie mnie na rzecznika firmy.

Piotr Szymanowski

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.