Tusk – bicie bez potrzeby! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Tusk – bicie bez potrzeby!

Informacja

Dziś (11.00, sobota, 30.11.2013) Pan Premier Donald Tusk, podczas wizyty w Płocku, odnosząc się do wydarzeń na Ukrainie – był uprzejmy powiedzieć, że potępia bicie. Dokładnie zaś brzmiało to tak:

„… mówię tu o pobiciu demonstrantów, bez żadnej widocznej potrzeby… ”

Zapamiętajmy mu te słowa, mimo że mogą być wyrwane z kontekstu! Ktoś z takimi „zdolnościami medialnymi” jak Pan Premier nie powinien mówić słów, które sugerują, że może istnieć widoczna potrzeba, żeby bić: demonstrantów, kibiców, kiboli…

Piotr Szymanowski

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij