Polonia w Warszawie – film akcji!

Polonia też jest w Warszawie i pragnie zaznaczyć swoją obecność. Polonia Graffiti podjęła więc akcję:

„Kolejny raz udowadniamy, że legijna propaganda istnieje tylko w intermecie, a jak to wygląda na mieście… każdy z nas dobrze wie. Kolejny raz niszczymy graffy z naszych okolic w biały dzień, oczywiście w naszych barwach, w których niby nie chodzimy prócz zniszczenia graffa kilku chłopaczków z osiedla musi pogodzić się z tym, że nasze umiejętności sportowe są wyższe niż ich i szybko uciekają tracąc przy okazji barwy swojego klubu. Oby więcej takich dni jak ten! Tylko Polonia!”

Na razie Polonia Warszawa jest na 11. miejscu 3. Ligi Łódzko/Mazowieckiej, jeden mecz, jeden punkt, bramki 1:1. 21 sierpnia gra u siebie z Wisłą Działoszyn.

A, żeby być obiektywnym i przedstawić sprawę Kibicom spoza Warszawy – jednak nie tylko w internecie widać Legię! A, tak naprawdę – w necie Polonii nie widać. Natomiast na mieście – jednak widać 90% Legii…

Polonii życzymy awansu do Ekstraklasy, bo Warszawa zasługuje na dwa czołowe kluby Polski!

Udostępnij!

3 comments

  1. Szkoda tylko,.że są mocni na filmach. A na meczach w Warszawie albo napierdalali się pomiędzy sobą albo chowali koszulki pod bluzy i szli jakby nigdy nic….

    1. Eh wybraliscie sportowcow i poszliscie na tereny blisko waszych gdzie przypadkowi chcieli sie postawic wam to kurwa do tedkow wyskoczcie to zobaczymy jacy z was sportowcy

Dodaj komentarz