Marcin Najman pisze! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Marcin Najman pisze!

W pierwszej połowie przyszłego roku ukaże się książka Marcina Najmana o Jerzym Kuleju, a dokładnie o latach, które Marcin i Mistrz spędzili na wspólnych treningach. Nie znamy jeszcze tytułu, wiemy że umowa z wydawnictwem jest już gotowa i podpisana. Byłem świadkiem jednej z pierwszych walk Marcina, gdy w jego narożniku był Mistrz Jerzy Kulej. Nie wiedziałem, kim jest Najman, Mistrza miałem zaszczyt znać już wcześniej. Po walce obaj usiedli przy posiłku, a ja bezczelnie usiadłem obok. Słuchanie uwag Mistrza na temat tej konkretnej walki i boksu w ogóle – było jedną z najważniejszych „lekcji sportu” w moim życiu. Jestem ciekaw tej książki, polecam ją wszystkim kochającym sporty walki. Mam nadzieję, że Marcin zamieści w niej różne anegdoty związane z Mistrzem.

naj2

naj1

Wszystkie zdjęcia: Jan Rozmarynowski (dzięki!)

Rozmowa z Marcinem Najmanem odbyła się 13 lipca tego roku w pierwszą rocznicę śmierci Mistrza. Kibole.pl – przygotowujemy duży dokument o Jerzym Kuleju, na który złożą się między innymi wspomnienia osób, które dobrze go znały.

Piotr Szymanowski

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij