UPDATE #2 Mały Miszcz! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony UPDATE #2 Mały Miszcz!

Obejmując urząd Ministra Sportu Andrzej Biernat powiedział, że Pani Mucha pozostawiła doskonałe programy, jak na przykład „Umiem pływać” oraz „Mały Miszcz” dodał też, że będzie się porozumiewał ze związkami.
Podczas prezentacji – ukrył kokieteryjnie swój wiek. Ale przecież na pierwszy rzut oka widać, że ma około sześciu dyszek. Czy wytrzyma presję?

Powodzenia Miszczu!

Godzina 11.15 – to już pewne! Andrzej Biernat Ministrem Sportu i Turystyki!

Marcin Najman rozdaje karty w polskim sporcie, to nie jest przypadek, że nowy minister studiował na tej samej uczelni, co on. Najpewniejszy na teraz (20 listopada 2013, godzina 09.38) kandydat na ministra sportu Andrzej Biernat ukończył pedagogikę na częstochowskiej WSP. Na tej samej uczelni ukończył ten sam wydział – Marcin Najman!

To nie może być przypadek!

Mam taką nadzieję, bo też ukończyłem WSP w Częstochowie!

Piotr Szymanowski

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.