Kto oskarża Andrzeja Parzęckiego? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Kto oskarża Andrzeja Parzęckiego?

Wywiad Jacka Adamczyka na portalu MMAnia.pl z Prezesem Profesjonalnego Związku MMA w Polsce. Rozmowa dotyczy całej sportowej działalności Andrzeja oraz niesłusznych oskarżeń które na niego wciąż spadają. Cały wywiad znajdziecie na stronie MMAnia.pl

Z naszej strony (Kibole.pl) chcieliśmy tylko zwrócić waszą uwagę na to – ile czasu w Polsce zajmuje obrzucenie kogoś błotem, a ile oczyszczenie się z tego błota. Dlatego, wobec nieudolności sądów, mamy inne rozwiązanie. Pojedynki! Osoby, które rzucają publiczne oskarżenia – w mordę lać! Na pojedynek!

Trzeba tylko ogarnąć dwie sprawy.

Po pierwsze, dla wyrównania szans, pojedynkować się trzeba na niecelną, staroświecką broń.

Po drugie – trzeba określić, czy osoba taka, jak dziennikarz gazety, portalu, telewizji „głównego nurtu” – ma tak zwaną „zdolność honorową”?

Jeśli nie ma – a wszystko znajdziecie w Polskim Kodeksie Honorowym Boziewicza – to osobę bez zdolności honorowej można spokojnie pogonić kijem!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij