Ile jeszcze Muchy w sporcie?

Ma być „przebudowa” rządu, ponoć nadchodzi wielkimi krokami. Ponoć „do odstrzału” przeznaczona jest Pani Ministra Joanna Mucha. Bardzo nam przykro, bo dostarczała nam wiele materiałów i będziemy za nią tęsknić. Szkoda… Jednak, traktując sprawę poważnie, musimy się przyjrzeć bliżej jej działaniom. Ale nie tym, o których głośno, nie o wpadkach, nie o 3. lidze hokeja, nie o „wybieraniu” drużyn do finału Pucharu Polski, nic takiego! Chcemy wam pokazać tę „ciężką pracę” Pani Ministry i jej Pani Rzecznik Katarzyny Kochaniak. Pani Rzecznik założyła profil na portalu społecznościowym, aby (jak sądzimy) informować o działaniach Ministry. Wejdźcie na ten profil. Zobaczcie, jaką datę ma ostatni wpis. Jest to 6 listopada tego roku. Dziś mamy 18 listopada. Starsze z 23 i 24 października!

Dodajmy do tego jeszcze oszałamiającą liczbę osób, które „to” polubiły, która wynosi 312! Moja popielniczka ma więcej „lajków”!

2

Co się dzieje? Co będzie? Nie ma ani jeednego wpisu dotyczącego spraw wcześniej szumnie zapowiadanych, akcji nad którymi Pani Ministra i Pani Rzecznik – ponoć – siedziały po nocach. Jak choćby ten:

„Kilka nieprzespanych nocy. 14 miesięcy pracy. 16 kongresów sportu powszechnego. Setki rozmów z dziećmi, nauczycielami, ludźmi sportu, ekspertami. Paręset tysięcy potencjalnych odbiorców. 22 miliony zaplanowane na przyszły rok. I jeden cel: sprawić, by polskie dzieci częściej się ruszały!”

Pisaliśmy o tych mrzonkach nie jeden raz. Będzie nam Pań brakować:-)

 

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz