Julia Pitera - ekspertka! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Julia Pitera – ekspertka!

Julia Pitera – kolejny fachowiec od sportu!

Dziś [19.11.2013] gruchnęła wiadomość, że Pani Ministra Joanna Mucha na pewno pożegna się ze stanowiskiem. Ma to się zdarzyć w ramach rekonstrukcji rządu. Kilku ministrów zostanie wymienionych, ale w przypadku Ministerstwa Sportu jest jeszcze jedna informacja. Otóż, podobno – ma zostać zlikwidowane!

Gdzież się podzieje ten wspaniały „dorobek” wielu równie wspaniałych ministrów? Już samo to świadczy, jak władze polskie traktują sport.

Jak traktowany jest sport, na którym każda Polka i Polak obowiązkowo się znają – świadczy też dzisiejsza wypowiedź Pani Posłanki Juli Pitery.

Ta „wybitna znawczyni sportu” powiedziała, że pomysł z likwidacją Ministerstwa Sportu jest całkiem fajny.

„Gdyby, na przykład powstał samodzielny departament w Ministerstwie Edukacji, nie byłoby źle…” – powiedziała magister filologii polskiej, działająca do tej pory w nieudolnym zwalczaniu korupcji. Wybitna sportsmenka!

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij