Kibole Legii skopali kibola?

Kibole Legii skopali kibola?

Co się tam naprawdę stało? Na oczach kamer!

Można sądzić, ale pewności nie ma, że atakującym był „samozwańczy” porządkowy z Ekipy. Być może chodziło o – pilne – przywrócenie porządku. Jednak, jeśli tak było – to interwencja nieco przesadzona. Jakie są Wasze opinie?

Kibole Legii zaatakowali… samych siebie? No, bo jak to inaczej wytłumaczyć? Ktoś w białym wpada na murawę, a ktoś w czarnym wpada na niego tak trochę, jak w rugby, a potem drugi – też w czarnym dokłada kopniaka. A do tego jeszcze steward… A, poza tym nie działo się nic🙂

Znaczy nie całkiem nic🙂

Kurski Jacek z telewizji został – ponoć – opluty bo wszedł na sektor VIP z flagą Lechii. Adamowicz Jacek – podobnie. Rzucano w niego – plastikowymi butelkami.

A, poza tym nie działo się nic🙂

Incydent na stadionie Legii! FILM!

Incydent na stadionie Legii Warszawa po zdobyciu Mistrzostwa Polski. Jak inaczej to nazwać? Skoro kilka osób zabitych gdzieś w Londynie to też „incydent”? Mecz Legia – Lechia został zakończony. Wynik – zero do zera.

Czekano jeszcze na wynik meczu Jagiellonia Białystok – Lech Poznań.

Gdy okazało się, że padł remis – na Ł3 wybuchła euforia. Kibice – choć niewielu – wpadli na murawę.

A potem…

Popatrzcie na film. Obejrzało go już ze dwadzieścia tysięcy osób. Każdy ma swoje wnioski.

Udostępnij!

3 comments

  1. Jakim prawem te dwa CWELE z tedyboys uderzyli kibica????? to o jakie wartości oni kurwa walcza na ustawkach??? To sa skurwysyny zupełnie bez zasad. za garstke ryzu swoje matki pewnie w leasing by puścili. Oni sa żałośni, oby na następnej ustawce trafili na jakiegoś nożownika KURWY jebane. albo do polonii chcą przejść żydowskie CWELE. Na palucha i niech tych dwóch psiny w dupe ruchają. Może to czas na to żeby się pozbyć takich śmieci z grupy.

  2. Jakim prawem te dwa CWELE z tedyboys uderzyli kibica????? to o jakie wartości oni kurwa walcza na ustawkach??? To sa skurwysyny zupełnie bez zasad. za garstke ryzu swoje matki pewnie w leasing by puścili. Oni sa żałośni, oby na następnej ustawce trafili na jakiegoś nożownika KURWY jebane. albo do polonii chcą przejść żydowskie CWELE. Na palucha i niech tych dwóch psiny w dupe ruchają. Może to czas na to żeby się pozbyć takich śmieci z grupy.

Dodaj komentarz