Kibole Legii mogą wszystko – pisze przerażona towarzyszka Środa
KibolePLlogo
Home Kibicowskie sprawy Kibole Legii mogą wszystko!

Kibole Legii mogą wszystko!

Kibole Legii mogą wszystko – pisze przerażona towarzyszka Środa Magdalena. Chodzi jej o świętowanie Mistrzostwa Polski, jakie już tradycyjnie odbyło się pod Kolumną Zygmunta na Placu Zamkowym.

Było głośno? Nie, nie było! Było wyjątkowo cicho i spokojnie! W każdym razie – w porównaniu z poprzednimi obchodami Mistrzostwa. Kilkanaście petard nieco bardziej głośnych, śpiewy i tyle…

Padał deszcz, chwilami mocny, i wytłumiał cały hałas. Nie ma o czym gadać!

Tymczasem towarzyszka Środa Magdalena – pełniąca funkcję „profesora” na „uniwersytecie warszawskim” lub raczej tym, co jeszcze zostało – snuje teorię spiskową:

Kibole Legii świętują! Piją, niszczą, mogą wszystko.

Błogosławi ich Kościół a policja nie robi nic!

Taki tytuł poszedł nad jej wpisem! Potem dalej:

>>Jest 24 godz. a na Starym Mieście nikt nie śpi, bo kibice Legii świętują. Nie do końca wiadomo co, bo głównym słowem wykrzykiwanym non stop jest „k..”, „j..ć” „p…ć” itp. […] Gdyby jakaś grupa nie kibiców rozpaliła race na środku Placu Zamkowego, to zapewne policja by ich zwinęła w ciągu kilku minut<<

Towarzyszko Środo!

Mieszkający na Starym Mieście, szczególnie w okolicy Placu Zamkowego mają przejebane z wielu różnych powodów – uroczystości państwowe, zabawy, koncerty praktycznie w każdy weekend. Mają przejebane bo piwo w sklepikach jest znacznie droższe, niż w innych dzielnicach Warszawy. Mają kłopot z parkowaniem swoich samochodów. A jednak tam mieszkają! Bo widać im się to opłaca!

Dalej Środa pisze:

>>Mamy wycie tysięcy chuliganów, którzy hałasują, piją, niszczą, zachowują się wulgarnie i… nic. Tak jakby to najwyższa władza się bawiła.

Kibole wszystko mogą. Błogosławi ich Kościół (będą wkrótce awangardą wszystkich pielgrzymek), upodmiotawia ich władza (Kaczyńskiemu muszą imponować takie rozwrzeszczane byczki) będą zapewne wkrótce służyć Partii jako skrzydło zbrojne do walki z opozycją.

Niech więc chłopaki się wyszumią, władza lubi ten ryk, cieszy ją demolka. Kibole Legi – toż to Polacy Pierwszego Sortu!

Magdalena Środa<<

Towarzyszko Środo!

Tak właśnie jest! Kibole – nie tylko Legii – to właśnie ten „Pierwszy Sort Polaków”. To MY, a nie wasi pojebani ekolodzy, homosie, gajowi i inni „tęczowi” jesteśmy prawdziwymi Polakami! Wy – NIE!

Czas się z tym pogodzić!