Brutalność policji w Ełku!

Po tak zwanych „zamieszkach” w Ełku wiemy coraz więcej. Na przykład o zachowaniu policji. Brutalność policji w Ełku! Oglądajcie i jeśli jest wśród nas prawnik – prosimy o kontakt.

Przed chwilą na Kibole.pl nadszedł taki oto list i film z telefonu…

Proszę o rozpowszechnianie ewentualna pomoc w zakresie prawa karnego…

Witam jestem jednym z 29 nieszczęśników wyłapanych za Bóg wie co popołudnia 1 stycznia 2017roku w Ełku.

Na moim profilu upubliczniłem film nagrany przeze mnie w momencie zatrzymania mnie, choć jak widać od początku nie to było tego celem, a nagranie bezpodstawnego zatrzymania jakiegoś małolata którego byłem świadkiem i zdążyłem jedynie nagrać to co widać na nagraniu.

Muszę zaznaczyć że jestem abstynentem jak i w momencie zajścia nie byłem pod wpływem alkoholu.. na miejscu zdarzenia nie stałem nawet 5 minut, a policja przechodząca wcześniej przy mnie nie zwróciła mi żadnej uwagi, chociażby że nie powinienem tutaj stać, żadnych nawoływań do rozejścia się nie było..

Jak ukazuje nagranie pytaniem za co go zabierają wydałem na siebie wyrok bycia kryminalistą – mimo że przez całe życie nie posiadałem takich zatargów z prawem. Reakcja funkcjonariuszy jest dla mnie szokiem..

Zostałem osadzony na 48h po czym doprowadzony do prokuratury gdzie oczywiście do zarzucanych mi czynów się nie przyznałem w najmniejszym stopniu.

Telefon którym nagrywałem całe zajście wpierw został uderzony policyjną pałką co słychać na nagraniu później wytrącony z mojej dłoni na asfalt uszkodzony i przechwycony. Posiadałem jeszcze film z chwil wcześniejszych o dziwo go niema na rozbitym telefonie.. wyświetlacz migotał podejrzewam jeden z policjantów który niósł telefon usunął nie ten film co trzeba.. a  ten z momentu zatrzymania został na telefonie na szczęście nienaruszony.

Na swoja obronę poświadczyłem również ze jest tam monitoring miejski który na pewno potwierdzi ze nic nie robiłem poza nagrywaniem zdarzeń jakie tam zaczęły się dziać.

Bardzo proszę o możliwie jak najszybszy kontakt, ponieważ przez przyznany mi dozór mogę stracić prace zagranica… ponieważ przyjechałem tu tylko sobie dowód przedłożyć… a mnie nasze Państwo tak urządza…

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz