Kibicowskie grzybobranie w Niemczech. Próba analizy!
KibolePLlogo
Home Grzybobrania Kibicowskie grzybobranie w Niemczech!

Kibicowskie grzybobranie w Niemczech!

Kibicowskie grzybobranie w Niemczech! Nowy film, więc pewno jeszcze nie oglądaliście. Grzybobranie pomiędzy Greuther Furth vs. FC Nurnberg odbyło się 26.11.2016.

Kibicowskie grzybobranie

Analiza🙂

Doskonały wybór miejsca! Brawo kibice! W pierwszych i końcowych ujęciach widać karetkę pogotowia, można sądzić że to kibicowskie grzybobranie odbywa się blisko szpitala – to bardzo dobrze.

Za wąski front pierwszego szeregu. Niestety sam plac jest zbyt wąski i atakującym trudno się „rozwinąć” w pierwszym ataku. Ale – miejsce jest też zbyt szerokie i powoduje, że pokonani zostają „na tyłach” wygrywających. To błąd. No, ale można zakładać że innego miejsca nie było.

Atakujący z lewej strony nie rozpędzają się tak, jak powinni! Jest ich (chyba) więcej i szkoda, że tego nie wykorzystują. Albo ustawiać pierwszy szereg równo, albo w szpic – innej drogi nie ma. Biegnąc bezładnie – sami sobie przeszkadzamy.

Ogólne wyszkolenie – dostateczne. To, że widać kilka względnie efektownych kopnięć nie zmienia oceny. Wysokie kopnięcia na grzybobraniu nie są potrzebne!

Należy wyróżnić grzybiarza w czerwonej kurtce z białym rękawami. Widać, że ma przegląd „polany” i wie o co chodzi. W końcówce też wybiera sprowadzenie za kimono, zamiast ciosów – daje pokaz swoich możliwości.

No to tyle naszej życzliwej oceny.

Na grzyby!

Polecamy też artykuł pt. „Rozgrzewka młodego grzybiarza” oraz artykułGrzybobranie – uwagi praktyczne

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij