Kibicowskie grzybobranie w Niemczech!

Kibicowskie grzybobranie w Niemczech! Nowy film, więc pewno jeszcze nie oglądaliście. Grzybobranie pomiędzy Greuther Furth vs. FC Nurnberg odbyło się 26.11.2016.

Kibicowskie grzybobranie

Analiza🙂

Doskonały wybór miejsca! Brawo kibice! W pierwszych i końcowych ujęciach widać karetkę pogotowia, można sądzić że to kibicowskie grzybobranie odbywa się blisko szpitala – to bardzo dobrze.

Za wąski front pierwszego szeregu. Niestety sam plac jest zbyt wąski i atakującym trudno się „rozwinąć” w pierwszym ataku. Ale – miejsce jest też zbyt szerokie i powoduje, że pokonani zostają „na tyłach” wygrywających. To błąd. No, ale można zakładać że innego miejsca nie było.

Atakujący z lewej strony nie rozpędzają się tak, jak powinni! Jest ich (chyba) więcej i szkoda, że tego nie wykorzystują. Albo ustawiać pierwszy szereg równo, albo w szpic – innej drogi nie ma. Biegnąc bezładnie – sami sobie przeszkadzamy.

Ogólne wyszkolenie – dostateczne. To, że widać kilka względnie efektownych kopnięć nie zmienia oceny. Wysokie kopnięcia na grzybobraniu nie są potrzebne!

Należy wyróżnić grzybiarza w czerwonej kurtce z białym rękawami. Widać, że ma przegląd „polany” i wie o co chodzi. W końcówce też wybiera sprowadzenie za kimono, zamiast ciosów – daje pokaz swoich możliwości.

No to tyle naszej życzliwej oceny.

Na grzyby!

Polecamy też artykuł pt. „Rozgrzewka młodego grzybiarza” oraz artykułGrzybobranie – uwagi praktyczne

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz