Kibole Kolejorza mają psa!

Kibole Kolejorza mają psa! Pies jest rasy „samozwańczy bokser z Dębca” i jego wizerunek pojawił się na transie podczas meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław. Pies wabi się „tęczowy Jacek”!

Ale tak naprawdę „tęczowy Jacek” to Jacek Jaśkowiak, podający się za prezydenta Poznania. Ten starzec cierpi na dziwną chorobę lub manię powiązaną z masochizmem i lubi się bić z zawodowymi pięściarzami. Stąd przezwisko „bokser”. Z dodatkiem, że „samozwańczy”.

Kibole Kolejorza mają psa!

Bije się w jakiś – nawet / podobno – szczytnych celach. Do walki wyzwał kolejno Dariusza Michalczewskiego i Przemysława Saletę. „Walczy” z nimi w ringu, nie zważając na podeszły wiek, co jest typowe dla lewackich…

https://www.youtube.com/watch?v=qSZNqpqfrB4&t=507s

„Tęczowy Jacek” potępia „rasizm” i twierdzi, że jego – rasizmu – źródło jest w na stadionie Lecha. Niech mu tam będzie! Pilnie uczęszcza na marsze KOD-omitów i inne manifestacje „równości” a nie ma ochoty na obchody Powstania Wielkopolskiego. Jednym słowem – czerwony!

Kibole Kolejorza przepraszają Polskę za swojego prezydenta – wieszając fajny trans na stadionie. Ale jak widać to za mało!

Kibole Kolejorza mają psa!

Przyszedł czas na inne działania. Na niedawnym meczu pokazano trans z Jackiem jako pieskiem.

Brawo Kibice Lecha Poznań!

Macie prawo zabierać głos i sięgać do każdej formy przekazu, żeby zaprotestować przeciwko ludziom, którzy chcą odebrać nam Polskę i polskość.

Polska dla Polaków!

Pozdrawiam!

Udostępnij!

Dodaj komentarz