Tychy! Policja zaatakowała kibiców!

Policja zaatakowała kibiców!

Policja zaatakowała kibiców przed meczem w Tychach!

Policjanci strzelali z broni gładkolufowej, rzucali granaty hukowe, walili wodą z armatki i rozpylali gaz! Do tego najechali na bezbronnych kibiców na koniach!

Akcja odbyła się w Tychach z okazji meczu GKS Tychy – GKS Katowice.

Kibice, idąc na mecz sobie śpiewali, wołali głośno oraz palili race.

Poniżej „wesoły” filmik pokazujący atak konnej policji. Najwyższy czas przeciwstawić się używaniu koni i psów – przeciwko ludziom!

Policja zatrzymała jeszcze przed meczem cztery osoby, którym postawiła zarzut „czynnej napaści na funkcjonariusza”.

Policja stworzyła szpaler na ul. Baziowej, zaraz obok stadionu, na którym rozgrywał się mecz. Na kibiców wpadła tam policja konna.

Kibice podczas meczu spalili szaliki!

Policja zaatakowała!

Po chuj?

Ze wszystkich informacji, które pojawiły się w mediach – nie sposób się zorientować – dlaczego policja zaatakowała bezbronnych ludzi? Nie widać przyczyny ataku! Nie da się też o niej przeczytać.

Mało tego!

Nigdzie też nie widać samego ataku!

Jednym słowem jest to jakaś ściema medialna i tyle.

Tylko koni żal!

Relacja z meczu na stronie stadionowioprawcy.net też niewiele mówi o „zadymie” – przeczytajcie:

Derbowe spotkanie przyciągnęło na Stadion Miejski w Tychach rekordową ilość widzów na meczu ligowym – 11 489. W szeregach obu ekip panowała spora mobilizacja. Na kilka godzin przed meczem Tyscy zaplanowali zbiórkę, a następnie wszyscy zgromadzeni (ponad 1000 głów) przemaszerowali na obiekt. Przemarsz został urozmaicony śpiewami oraz pirotechniką. Podczas meczu gospodarze zaprezentowali oprawę składającą się z sektorówki „Fanatychy”, transparentu na płocie o treści: „Bardzo dobrze znani – kibice z miasta sypialni” oraz rac i świec dymnych w barwach. Obie strony nie zapomniały o wzajemnych „pozdrowieniach”. GieKSiarze otrzymali od tyskiego klubu 800 wejściówek, lecz w sektorze gości pojawili się w nadkomplecie – 816. W tej liczbie są zgody i układy: 63 Górnik Zabrze, 25 Banik Ostrava oraz 25 JKS Jarosław.

Udostępnij!

Dodaj komentarz