Wojna przeciwko psom islamskiego terroryzmu!

Wojna przeciwko psom islamskiego terroryzmu!

 Zapowiada poseł PiS Dominik Tarczyński. Napisał sobie na profilu, że:

„POLKA, kobieta w ciąży zamordowana maczetą przez uchodźcę z Syrii. To oznacza jedno: WOJNA przeciwko psom z islamskiego terroryzmu!”

Internauci zaczęli pytać, jak sobie tę wojnę wyobraża? Poseł napisał, że ma to być wojna polityczna, informacyjna, i nie wolno wpuszczać uchodźców do Polski.

wojna

Zgadzając się z panem posłem – zapytam tylko, czy głośnie wołanie o „psach islamskiego terroryzmu” zostanie potraktowane tak, jak kibicowskie protesty w tej samej sprawie?

Dwaj posłowie Kukiz 15 domagają się natomiast ekstradycji Syryjczyka do Polski.

Domagamy się ekstradycji dla syryjskiego uchodźcy, który w Niemczech zamordował ciężarną Polkę.

W ostatnich dniach zalała nas fala informacji o zamachach dokonanych w Niemczech przez imigrantów. W niedzielne popołudnie w Reutlingen Syryjczyk, przy użyciu maczety, zamordował obywatelkę Polski. Kukiz ’15 będzie domagał się od prokuratora generalnego wystąpienia z wnioskiem o ekstradycję obywatela Syrii. Powinien on odpowiedzieć przed polskim wymiarem sprawiedliwości i odbyć karę w polskim więzieniu.

Tomasz Rzymkowski: „Te osoby dokonują tak okropnych zbrodni, tym razem zbrodni dokonano na ciężarnej kobiecie. Nie chcemy aby przestępca, który zamordował naszą Obywatelkę odbywał karę w luksusach jak Andreas Breivik”.

Adam Andruszkiewicz – publicystyka i komentarze: „Kukiz ’15 na terenie całego kraju prowadzi zbiórkę podpisów pod wnioskiem o rozpisanie referendum w sprawie przyjmowania uchodźców. Chcemy, aby to Obywatele Polski mogli zdecydować, czy chcą przyjmować islamskich imigrantów, a nie bezwarunkowo zgadzać się na kwoty jakie narzuca Unia Europejska. Dołączcie do naszej zbiórki podpisów!

źródło: Pikio.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz