Ciepły piłkarzyna i gajowy!

Ten materiał poszedł 8 stycznia. Pośmialiśmy się i tyle… Ale ten gajowy nadal ma pomysły! Uważa, że występy cheerleaderek w przerwach między meczami są… uprzedmiotowieniem kobiet!

Gajowy w pełnym wymiarze!

Ciepły piłkarzyna ręczny ze Szwecji, kapitan ichniej reprezentacji przejął się bidula homofobią w Polsce! To ciul! Na zbliżających się Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej ten palant będzie grał z tęczową opaską na rączce!

„Partia rządząca w Polsce chce zakazać homoseksualnych związków partnerskich. Nie chodzi o protest, a jedynie cichą manifestację na rzecz akceptacji i równości ludzi. Będę ją nosił, dopóki ktoś mi zabroni.”

– mówi ten śmieciuch.

Niby nic… jakiś debilek sobie robi protest, ale… to jest tak zwany „cichy sztych” w naszą cywilizację. Tym, którzy są zainteresowani tematem polecam mój artykuł pod pasjonującym tytułem „Dupa z chujem” oraz drugi pod tytułem którego nie będę cytował [tylko +18]!

Dupa z chujem

[opublikowany w sierpniu 2015]

„Dupa z Chujem” to mój osobisty felieton do Was – Kibice, Kibole, Fani, Chuligani, Ultrasi! Tylko w Was cała nadzieja, ostatnia nadzieja! Powiedźcie głośno, że już „Dość tolerancji dla LGBT, gejów, transów i innych zboków!” Dość ,mówienia że rodzina to dwaj faceci i dzieciak z in vitro!

A teraz, nieco historii…

Dupa z chujem, czyli: „Miłe gender początki, a koniec żałosny!”. Były lata 80. XX wieku, Paul Huntzrobił „wesołe” show na meczu drużyn gimnastycznych USA – Związek Sowiecki. Czasy i obyczaje były jeszcze normalne, pedał był pedałem, facet – facetem, kobieta kobietą.

Nieco historii i… dużo śmiechu! Oglądajcie tego gościa!

Tematyka gejów pojawiała się czasem w formie żartów, wyśmiewania – nielicznych – zboków. Czasem dało się któremuś w ryj, nie bacząc na groźbę zarażenia adidasem, bo nikt jeszcze o nim nie słyszał.Było normalnie!

Młodzi ludzie, normalni faceci, czasami udawali homo, dla zgrywy. Mógłbym przytoczyć wiele anegdot. Sam wchodziłem na zabawę (w pewnej małej, górskiej miejscowości) trzymając za rękę przyjaciela, machając torebkę narzeczonej, budząc sporą sensację. Ale musieliśmy zrezygnować z tej akcji. Kilka osób co prawda śmiało się i wyczuło, że to zgryw. Jednak większa część młodzieży już formowała się do egzekucji…

Gimnastyk Paul Hunt na pewno był wtedy (1988) normalnym facetem. Był zawodnikiem, a potemtrenerem kobiet. Właśnie podczas demonstrowania ćwiczeń swoim zawodniczkom – wpadł na pomysł „parodiowania” kobiecej gimnastyki w kobiecym stroju.

Swoimi występami wzbudzał czysty, szczery śmiech publiki, nieskalanej jeszcze gender propagandą. Wszyscy, jak zresztą słychać, doskonale się bawili pokazem „Pauliny Huntesque”.

Czy dziś, gdy gender i inni zboczeńcy dyktują światu swoje obyczaje – można suponować, że występy Paula Hunta były swego rodzaju „zastrzykiem znieczulającym” w zdrowe społeczeństwo? Moim zdaniem – tak! „Wesołe” dowcipy o pedałach, zamiast normalnej pogardy, miały nas „przygotować” na późniejszą ich inwazję.

Podobnie, jak dobre uczynki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mają nam ułatwić akceptację przesłania degeneratów z Przystanku Woodstock.

„Wesoła i jednocząca” tęcza na Placu Zbawiciela też była poprzedzona przygotowaniem! Jakim? Ano palmą na rondzie de Gaulle. Tak! Ta palma miała oswoić Polaków z tym, że można postawić byle co, w środku miasta i kazać wszystkim cieszyć się z tego, jak głupi do sera!

Na co warto zwrócić uwagę teraz, co nam grozi? Ludzie młodzi, o dobrych, wrażliwych sercach angażują się na przykład w sprawy pomocy kotom i psiakom. Robią bardzo dobrze! Zarówno oni, jak i cwelebryci propagują akcje, żeby – jeśli chcesz mieć psa – weź go ze schroniska!

Ale jest w tym jeden szkopuł!

Kwestia terminologii. W polskiej mowie przyjęte jest, że adopcja dotyczy ludzi, dzieci! „Adoptuje się” człowieka – nie psa! Niby niewinny termin, zdanie – uznawane już za normalne – „adoptowaliśmy pieska” dla mnie ma złowrogie znaczenie!

Jestem pewny, że to wstęp do „małżeństw” ze zwierzętami!

Powiecie, że przesadzam?

No to się załóżmy! O flaszkę! Za pięć lat pierwszy w Polsce ślub kobiety z psem i „adopcja” innego pieska! No, może za dziesięć lat, o ile cała Europa się wcześniej nie rozpierdoli:-)

Szanowni, Drodzy Kibole, Kibice, Fani, Ultrasi, Chuligani! Nie dawajcie się nabierać na „tolerancję”!

Udostępnij!

Dodaj komentarz