Lewandowski na polowaniu!

Pozdrawiamy Roberta Lewandowskiego!

Bayern Monachium pokonał wczoraj VfL Wolfsburg 5:1. Robert Lewandowski w ciągu dziewięciu minut strzelił pięć goli.

A my przypominamy „myśliwski” relaks Roberta z lipca tego roku. Jak widać – polowanie – doskonale pozwala się zrelaksować.

Wbrew temu, co piszą ekologiczne cioty!

Poniżej artykuł z 10 lipca 2015

Lewandowski na polowaniu! Chętnie bym się przyłączył! Robert Lewandowski zamieścił w sieci zdjęcia z wakacji, jedno z fuzją w rękach zatytułował „czas na polowanie”.

Internauci jadą po nim, jak po burej suce! „Internauci” podkreślam – nie kibice!

„Lubisz sprawiać, że zwierzęta cierpią?; Serio? Zabijanie zwierząt jest dla Ciebie rozrywką? Obrzydliwe. Lepiej jednak poluj na bramki…

Te komentarze to jest właśnie skutek lewackiej, ekologicznej, gejowskiej propagandy w Polsce!

Zrozumcie, że normalny mężczyzna lubi polowanie! Kontakt z „własnoręcznie” spowodowaną śmiercią zwierzęcia ma w sobie aspekty „mistyczne”!

Zrozumcie, że gejowska, ekologiczna, lewacka propaganda ma na celu zrobić z polskich facetów – bezwolne „cioty” aby nie mogli już bronić Ojczyzny, Wiary, Tradycji i Rodziny!

Choćbyście mieli na mnie wylać wiadra hejtu – powiem szczerze, że bardzo lubię polować i nie mam żadnych oporów, żeby zabić kaczkę, sarnę czy dzika!

Ale… Nie zmienia to faktu, że „myśliwego” prezydenta Komorowskiego – nie lubię:-)

fota z Instagrama

Udostępnij!

4 comments

  1. autorze idioto, sam na siebie zapoluj debilu, nie będzie żalu po tobie! Co ci zrobiły zwierzęta? Jak jesteś taki super facet to zapoluj na dzika bez tej strzelby z lunetą i się okaże kto lepszy! A Lewandowski to pozer i pajac!

    1. Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam. Był mecz:-) Otóż – chciałem kiedyś pójść z widłami na dzika, ale mnie zatrzymali:-( A potem już nie było okazji i tyle wódki. Ale, skoro namawiasz, zastanowię się:-)

Dodaj komentarz