Knurów po morderstwie Kibica!

Zaatakowano policję, winną morderstwa na kibicu. Komisariat w Knurowie się zesrał. Dziesiątki funkcjonariuszy z prewencji ochraniało wejścia. Niedaleko komendy gromadziły się od popołudnia grupy kibiców. Policja zatrzymała kilku kibiców.

635662872880873029

Powodem jest morderstwo, które popełnili na Kibicu, zabitym policyjną kulą podczas meczu czwartoligowych drużyn Concordia Knurów z Ruchem Radzionków.

Udostępnij!

6 comments

  1. Odpowiedzcie zatem co on robił na murawie ,zbierał kwiatki ,ewidentnie widać ze gość dążył do konfrontacji,potem by było ze policja nic nie zrobiła i doszło do masakry.co to kurwa jest że pseudokibice gdy tylko zobaczyli że siły policji wzrosły do kilkuset osób tacy byli twardzi ze wypierdalali po krzakach.twardziele kurwa ale do niszczenia mienia tj budynków szpitala,kilkanascie prywatnych samochodów,nowo otwarty park,lawki itd.twardziele gdy jest Was dwustu a policjantów kilkunastu,najlepiej wtedy najebać jakiemuś bogu winnemu przechodniowi .

    1. mogli się bić na pięści na pałki, mogli lać wodą ! a oni stali jak pluton egzekucyjny! nie rozumiesz, że to nie wspólmierne środki są! Jak ktoś Tobie zajedzie drogę to możesz pokazać facka ale nie zabijesz chyba?

    1. Mi go nie szkoda ani troszke! Po co swirowal! ? Ma to na co zasluzyl! Dlaczego ludzie nie moga wyjsc w bialy dzien na ulice kiedy te uposledzone dzikusy szaleja ?! Bardzo dobrze ze ten policjant strzelil!

Dodaj komentarz