Kara śmierci, bez sądu!

Czy kibiców można karać śmiercią bez sądu?

Po wydarzeniach, zwanych przez polskojęzyczne-reżymowe media „zamieszkami” w Knurowie na meczu Concordia KnurówRuch Radzionków trzeba sobie uświadomić jedną, ważną rzecz.

Regulacje prawne dotyczące „imprez masowych” oraz związane z tym przepisy policyjne – sankcjonują w Polsce karę śmierci bez sądu!

Każdy, czy to szeregowy (najmniej winny) policjant, czy tym bardziej dowódca – może wykonać wyrok śmierci bez sądu na dowolnym uczestniku wydarzeń!

Tak to trzeba traktować!

W cywilizacji europejskiej XIX i początkach XX wieku – jednemu z żołnierzy z plutonu egzekucyjnego dawano ślepy nabój. W ten sposób każdy mógł mieć wrażenie, że to nie on zabił.

Dziś plutonom egzekucyjnym na stadionach – wydaje się gumowe kule. Każdy więc może sobie wyobrazić, że to taka „piłeczka”, która odbije się od kibica i co najwyżej zostawi siniaka.

W imię czego ta kara śmierci?

W imię zadeptanej murawy, połamanych krzesełek? Przewróconych barierek? Czy przerwanie meczu jest naprawdę tak groźne, że trzeba za to karać śmiercią bez sądu?

Jeszcze jedno: na meczu w Knurowie byli uzbrojeni policjanci, ale nie było karetki pogotowia…

Udostępnij!

13 comments

 1. Na meczu nie powinno być ani karetki pogotowia, ani policji. Organizatorzy niech zapewnią bezpieczeństwo kibicom. A jak zdarzy się bijatyka nie będzie problemu. Za zniszczenia obciążyć kibiców i po problemie.

 2. biedactwa, nie było karetki. o jejku jejku…
  jak Wy teraz wszyscy dobrze prawo znacie, chociaż 99% z Was pewnie matury nie ma… żal mi Was…

   1. Powiedz policji w twarz ACAB, CHWDP czy co tam tylko umiesz obraźliwego wymyślić.

    Takie z Was cwaniaki w grupie? Rzucacie kamolami, ławkami, koszami, koktajlami mołotowa w stojącą policję? Mówicie że szukacie adrenaliny. Ale jak policja ruszy w Waszą stronę to nie pójdziecie na wymianę tylko uciekacie z podkulonymi ogonami – żenada. Wielkie kozaki.

    Mówicie że brat zginął? A kto go zostawił na murawie? Jedna osoba została bo akurat była pielęgniarzem. A co zrobiła reszta? Na filmie widać dokładnie jak uciekacie.

    Teraz niby wielka solidarność „braci” z innych klubów. Jakieś wypisywanie pustych sloganów na prześcieradłach, portalach społecznościowych i murach. A za tydzień spotkają się dwa kluby i będą się „bracia” po mordach lać między sobą…

    I proszę nie używać słowa „kibic” jeśli nie znacie jego znaczenia. Was to można określać mianem KIBOL, WANDAL i BANDYTA.
    W pierdlu Wasze miejsce.

    Niech w końcu uchwalą po 20 000 kary na każdą Waszą pustą głowę za przekroczenie płotu na meczu.
    A za wandalizm prace społeczne puki nie odrobicie coście napsuli – bo podobno nie macie czym płacić za mandaty i kolegia.

    Pozdrawiam normalnych kibiców którzy chcą przyjść na mecz, nie rzadko z rodziną, obejrzeć mecz i pokibicować z kulturą.

 3. a co mamy się was bać?? kolejny pokaz inteligencji kiboli.. policje i społeczeństwo chcecie zastaszyć.. najpierw szkoły pokończcie nie jesteście nieustraszeni a jak już wiadomo nie niesmiertelni..nie ośmieszaj reszty kiboli bardziej swoimi artykułami

 4. a na ch.. ty na tym świecie zabierasz powietrze inteligentnym ludziom .. tylko tyle masz do powiedzenia pustaku na poziomie gimnazjum /9o ile skończyłeś wgl gimnazjum)

 5. Autor poucza o tym, jak należy się zachować na portalu o nazwie nacechowanej negatywanie i z logo pokazującym „fakera”.
  Prawda jest taka ze Policja zrobiła to co powinna – zapobiegła mordobiciu.
  Ojciec dziecka nie chodzi na mecze lać się po mordzie.

Dodaj komentarz