Spełniamy marzenia! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Spełniamy marzenia!

Droga, szanowna redakcjo portalu kibole.pl! Dziękuję za stworzenie mi możliwości uczestniczenia w wysmakowanej i eleganckiej sesji zdjęciowej, autorstwa pana magistra sztuki Piotra Szymanowskiego. Jestem zaszczycona i oszołomiona tym, że mogłam być obiektem jego artystycznej fotografii. Dziękuję serdecznie! Moje życie nabrało nowego koloru! Pozdrawiam serdecznie całą redakcję, pana fotografa, pana oświetleniowca i reżysera oraz panie charakteryzatorki i asystentki. Wasza stała czytelnik Migrena Sanoosaki

 

Szanowna, droga Migreno! My też jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy spełnić twoje marzenie. Twoje wysportowane ciało w oprawimy na naszym portalu, jak szlachetny klejnot we złoty papier. Naszą ambicją jest, bowiem pokazywać zdrowe, piękne i młode ciała wysportowanych kobiet i mężczyzn. Pozdrawiamy ciebie serdecznie.
kibole.pl

Czas, teraz przybliżyć kulisy całej sprawy. Migrena Sanoosaki była (był) do niedawna… mężczyzną. Uprawiała (uprawiał) jazdę figurową na wrotkach. Ale całe życie marzyła (marzył), żeby być kobietą! Kiedy w końcu zdecydowała się (zdecydował się) na zmianę płci, to (teraz UWAGA!) od razu zaczęła marzyć o eleganckiej, wyrafinowanej sesji zdjęciowej.
My, kibole.pl, od samego początku naszego istnienia też marzyliśmy o tym, żeby pokazywać wysportowane ciała.
Marzenia nasze i Migreny Sanoosaki zeszły się w jednym czasie i miejscu. Niestety, na efekty naszej sesji musicie jeszcze, drodzy czytelnicy poczekać. Trwa intensywna obróbka materiału.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij