Spełniamy marzenia!

Droga, szanowna redakcjo portalu kibole.pl! Dziękuję za stworzenie mi możliwości uczestniczenia w wysmakowanej i eleganckiej sesji zdjęciowej, autorstwa pana magistra sztuki Piotra Szymanowskiego. Jestem zaszczycona i oszołomiona tym, że mogłam być obiektem jego artystycznej fotografii. Dziękuję serdecznie! Moje życie nabrało nowego koloru! Pozdrawiam serdecznie całą redakcję, pana fotografa, pana oświetleniowca i reżysera oraz panie charakteryzatorki i asystentki. Wasza stała czytelnik Migrena Sanoosaki

 

Szanowna, droga Migreno! My też jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy spełnić twoje marzenie. Twoje wysportowane ciało w oprawimy na naszym portalu, jak szlachetny klejnot we złoty papier. Naszą ambicją jest, bowiem pokazywać zdrowe, piękne i młode ciała wysportowanych kobiet i mężczyzn. Pozdrawiamy ciebie serdecznie.
kibole.pl

Czas, teraz przybliżyć kulisy całej sprawy. Migrena Sanoosaki była (był) do niedawna… mężczyzną. Uprawiała (uprawiał) jazdę figurową na wrotkach. Ale całe życie marzyła (marzył), żeby być kobietą! Kiedy w końcu zdecydowała się (zdecydował się) na zmianę płci, to (teraz UWAGA!) od razu zaczęła marzyć o eleganckiej, wyrafinowanej sesji zdjęciowej.
My, kibole.pl, od samego początku naszego istnienia też marzyliśmy o tym, żeby pokazywać wysportowane ciała.
Marzenia nasze i Migreny Sanoosaki zeszły się w jednym czasie i miejscu. Niestety, na efekty naszej sesji musicie jeszcze, drodzy czytelnicy poczekać. Trwa intensywna obróbka materiału.

Udostępnij!

Dodaj komentarz