Podano do stołu! Stek bzdur raz! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Podano do stołu! Stek bzdur raz!

Nigdy nie napisałbym o tragedii, która wydarzyła się podczas Turismo Polonia. To osobisty dramat poszkodowanych i ich rodzin. Tu można tylko zapłakać razem z nimi. Jednak, niestety, usłyszałem dziś (poniedziałek 1 lipca 2013), w Telewizji Vszystkich Nas – szokujący i odnoszący się do sportu komentarz.

Nie wiem, kto wtedy występował w studio, bo słucham Telewizję Vszystkich Nas przez balkon sąsiadów. Było tak:

Głos pierwszy: Może trzeba zrobić egzaminy z jazdy takim samochodami?

Głos drugi: Coś na wzór patentów żeglarskich?

Głos pierwszy: Że najpierw można kierować taką krótką żaglówką, a potem większą?

Kolejny głos: Może powinno się sprawdzać osoby, które kupują takie samochody?

Czy już „kupiliście” steka?

Jeśli nie – zapraszam do dyskusji…

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij