Studia na Narodowym! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Studia na Narodowym!

Chcesz być menadżerem sportu? Marzysz o tym, żeby ręcznie, na korbę zamykać (otwierać) dach na Stadionie Narodowym? Orientujesz się, że zimą jest zimno, a latem ciepło? Lubisz zamiatać posadzki? Znasz pięć języków?

To studia dla ciebie! Pod warunkiem, że wcześniej kupiłeś sobie maturę. Najbardziej prestiżowe studia z zarządzania w sporcie od października w Polsce! Na Stadionie Narodowym spółka PL.2012+ wspólnie z Akademią imienia Stacha z Poleska w Pół Tusku – uruchamia uznany na całym świecie CIES/FIFA Sport Management Programme. To szansa na międzynarodową karierę dla 40 wybitnych osób.

Zakres tematyczny:

  • Przewidywanie pogody i reakcja na prognozy, poprzez zamykanie lub otwieranie dachu;
  • Układanie murawy, zwijanie murawy;
  • Wylewanie lodowiska, roztapianie lodowiska;
  • Odręczna sprzedaż biletów;
  • Kalkulacja opłacalności imprez sportowych i rozrywkowych;
  • Historia mafii;
  • Mała gastronomia;

Oraz wiele innych.

Wykładowcami będą osoby doświadczone w zamykaniu i otwieraniu dachów.

Ukończenie studiów umożliwi wybranym 40 osobą – kilkumiesięczną, darmową pracę na Stadionie Narodowym w rolach: cieciów i hostess.

Patronat nad tą bzdurą objął: Polski Komitet Olimpijski, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Telewizja Vszystkich Nas, oraz Sołtys Pacanowa.

Zapraszamy! Wejdź na stronę stadionu i wypełnij ankietę:-)

Baw się dobrze!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij