UEFA bezradna! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony UEFA bezradna!

UEFA – na kolanach, PZPN – podobnie, nawet FIFA nie da rady! Dziś (18 maja 2014) w Polsce, w Warszawie, stolicy (jakby nie było), konkretnie w Parku Skaryszewskim – zostaną publicznie złamane wszystkie zasady i przepisy, które starają się wyczyścić piłkę nożną ze wszystkich przejawów kontaktu z realnym życiem i polityką.

Prezydęnt Komorowski zaprasza na:

Wspólną Konsumpcję Bananów Podnoszonych z Murawy!

W ten sposób Bronek postanowił promować suto opłacone lub bardzo lekkomyślne zachowanie zawodnika FC Barcelona Daniego Alvesa, który podniósł z murawy banan nieznanego pochodzenia i zjadł go! Zachowanie – niegodne nie tylko zawodowego sportowca, ale nawet dziecka, któremu zawsze się mówi, żeby nie przyjmowały jedzenia od obcych.

Przy okazji wspólnego jedzenia bananów odbędzie się też mecz o Puchar Prezydęta Komorowskiego.

Mecz ma: wyrazić sprzeciw wobec Rosji, a poparcie dla Ukrainy. Ponadto opowiedzieć się przeciwko rasizmowi, ksenofobii i faszyzmowi.

No i teraz pobiegnijcie do Parku Skaryszewskiego, przepiszcie teksty z transparentów i umieśćcie je na trybunach, podczas meczu Ekstraklasy. Czekajcie na reakcję policji i delegata PZPN...

Przeczytajcie też: To była ustawka oraz o tym, jak można popaść w paranoję.

Całość o tej wstydliwej inicjatywie najdziecie na wp.pl (piszą po polsku:-)

 

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.