Adamek znów nokautuje! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Adamek znów nokautuje!

Tomasz Adamek, kandydat do Jewroparlamentu, kolejno posyła na deski dziennikarzy i „ekspertów”. Poległ już Andrzej Jaczewski (99 lat, ksywa Profesor). Staruszek napisał na swoim blogu o Otyli Jędrzejczak i Tomaszu Adamku:

„Bokser i pływaczka? Obrażają mnie tacy kandydaci do Parlamentu Europejskiego. Nie chcę losów budującej się Unii powierzać bokserowi czy pływaczce. Czuję się obrażony takimi kandydatami. […] Tacy, którzy nie tylko nas nie skompromitują swym prymitywem (ten bokser na przykład…), ale którzy mają dużą kulturę osobistą.”

Przeczytacie i może pomyślicie – profesor, to wie co pisze… Mało, kto wie, że „Profesor” to seksuolog! Ma w dorobku między innymi takie publikacje: „Książka dla chłopców”, „O chłopcach dla chłopców”, „O dziewczętach dla dziewcząt”, „Nasze dzieci dorastają. Rady dla rodziców i wychowawców”. W szkole przeprowadzał pierwsze w Polsce badania ciągłe nad okresem dojrzewania dzieci i młodzieży.

Kolejne dwa „autorytety”, które rzuciły się na Tomasza Adamka to Dorota Wellman (nie wiem, kto to jest, ale robi w TVN) oraz Marcin Prokop (nie wiem, kto to, ale widuje się go w TVN).

Ta piękna para: „bezlitośnie punktowała niewiedzę i obnażała skandaliczne wręcz przekonania boksera”.

Czy w waszej opinii, Drodzy Czytelnicy to, co powiedział Adamek jest skandaliczne?

„Pan Bóg ich nie potępia to dlaczego ja mam? Nie podałem im ręki (drag queen będącym w studiu DDTVN – przyp. red.), bo nie podeszli do mnie, bo się mnie boją. Zawieranie związków i wychowywanie dzieci przez nich to jest dla mnie niemożliwością, to jest chore. Jeśli chcą mieć dzieci niech sobie urodzą. Przecież Bóg stworzył Adama i Ewę, więc nie ingerujmy w plan Boży. Człowiek dzisiaj chce mówić panu Bogu co ma robić, że on ma inny plan. Nie, Boży plan jest jeden i ja będę twardo stał za kościołem (…) Czy gej, czy lesbijka, to jest zdrowe? Mam kontakt z wieloma księżmi-egzorcystami i jest to choroba w stu procentach. Egzorcysta jest dobrym rozwiązaniem dla geja. Moje dzieci nie będą miały takich preferencji, bo wynosisz z domu pana Boga, chodzisz do kościoła, przystępujesz do spowiedzi świętej i Szatan Cię nie dopadnie!”

Bardzo wiele osób, w tym Dariusz Michalczewski i Andrzej Gołota podkreślają, że Adamek „nie zna się na polityce”. Trzeba to dosadnie wyjaśnić! Na polityce nie trzeba się znać! Politycy, którzy zmieniali świat i służyli swoim rodakom nie kończyli politologi!

Zresztą nam – Polakom nie jest teraz potrzebne „uprawianie polityki” ale konkretne przywództwo ludzi z wizją! Tomasz Adamek ma jasną wizję – przywrócić Polakom godność, Boga, tradycje i szacunek dla Rodziny.

Wystarczy, że mówi to głośno, a my… pójdziemy za nim. Zmienimy Polskę tak, że nie będzie w niej miejsca dla Doroty Wellman, Marcina Prokopa i innych dziwaków.

I jeszcze jedno! Z góry przewiduję, że pod tym artem rozwinie się ostra dyskusja polityczna i światopoglądowa. Apeluję więc o przyjęcie w niej pewnych założeń: są dwie Polski, jedna lewaków od „tęczy”, druga tych, co pójdą za Tomaszem Adamkiem.

Nie oceniajcie, która jest lepsza!

Nie sięgajcie do historii!

Zastanówcie się tylko nad jednym: która Polska nas/was obroni?

9 replies to this post
 1. Dlaczego dyskredytujesz profesora
  Jaczewskiego, że jest seksuologiem? Czy to gorszy zawód, niż
  dentysta? Czy bycie profesorem seksuologii to coś złego? Znów w
  artykule zionie jadem wobec osób niewierzących! Dlaczego!

  • dlatego, że zdaniem autora wypowiadać może się tylko profesor filozofii, który zaczynając zdanie o jednym kończy je o sześciu nie związanych z początkiem sprawach. takie to sobie wzorce wybiera, a przy okazji interpretuje je na swoją korzyść 🙂

 2. Seksuologia to wymysł komuchów. W
  normalnym świecie jest tak, że jedni mają dobre, a inni niedobre
  życie seksualne. I to jest normalne! W świecie równości, w którym
  dominują ludzie popaprani, zakompleksieni, chorzy – wymyślono tę
  dziedzinę „nauki”, żeby równać szanse.

  Co do ziania jadem wobec niewierzących
  – w Polsce nie ma ludzi niewierzących! Kilku wariatom się tak
  wydaje, ale wyrosną z tego jak z pryszczy na mordzie.

  • wymysł komuchów, dlatego powstała w Anglii i Niemczech 😉 Dziewiętnastowieczna Anglia taka komunistyczna 😛

   • W XIX wieku nie było seksuologii, leczono choroby weneryczne i tyle. Ale, gdyby nawet. Normalne ustroje XIX wiecznych Niemiec i Anglii – wywoływały same w sobie pewne ruchy komunistyczne, czy socjalistyczne:-)

 3. Ty chyba jednak jesteś p…y! jak można lekarza, który pomaga ludziom nazywać komuchem. Przecież każdy ma prawo do satysfakcji, zdrowia i czerpania radości z sexu! A co do nie wierzących – kłamiesz, po prostu klamiesz! Coraz więcej osób nie uznaje praktyk, nie chodzi do kościoła. Młodzi chcą wolności a nie zagladania do łóżka! ogranij się bo piszesz jak wieśniak!

  • Intrygujące – jeśli ktoś ma pracować w niedzielę albo w Święta Wielkanocne – to pała świętym oburzeniem! Dlaczego? Przecież jest niewierzący. Niech sobie weźmie w wolne we wtorek!

 4. Popieracie Adamka, ktory mówi że Rydzyk to wielki człowiek. Czy popieracie też Telewizję Trwam?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij