Adamek znów nokautuje! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Adamek znów nokautuje!

Tomasz Adamek, kandydat do Jewroparlamentu, kolejno posyła na deski dziennikarzy i „ekspertów”. Poległ już Andrzej Jaczewski (99 lat, ksywa Profesor). Staruszek napisał na swoim blogu o Otyli Jędrzejczak i Tomaszu Adamku:

„Bokser i pływaczka? Obrażają mnie tacy kandydaci do Parlamentu Europejskiego. Nie chcę losów budującej się Unii powierzać bokserowi czy pływaczce. Czuję się obrażony takimi kandydatami. […] Tacy, którzy nie tylko nas nie skompromitują swym prymitywem (ten bokser na przykład…), ale którzy mają dużą kulturę osobistą.”

Przeczytacie i może pomyślicie – profesor, to wie co pisze… Mało, kto wie, że „Profesor” to seksuolog! Ma w dorobku między innymi takie publikacje: „Książka dla chłopców”, „O chłopcach dla chłopców”, „O dziewczętach dla dziewcząt”, „Nasze dzieci dorastają. Rady dla rodziców i wychowawców”. W szkole przeprowadzał pierwsze w Polsce badania ciągłe nad okresem dojrzewania dzieci i młodzieży.

Kolejne dwa „autorytety”, które rzuciły się na Tomasza Adamka to Dorota Wellman (nie wiem, kto to jest, ale robi w TVN) oraz Marcin Prokop (nie wiem, kto to, ale widuje się go w TVN).

Ta piękna para: „bezlitośnie punktowała niewiedzę i obnażała skandaliczne wręcz przekonania boksera”.

Czy w waszej opinii, Drodzy Czytelnicy to, co powiedział Adamek jest skandaliczne?

„Pan Bóg ich nie potępia to dlaczego ja mam? Nie podałem im ręki (drag queen będącym w studiu DDTVN – przyp. red.), bo nie podeszli do mnie, bo się mnie boją. Zawieranie związków i wychowywanie dzieci przez nich to jest dla mnie niemożliwością, to jest chore. Jeśli chcą mieć dzieci niech sobie urodzą. Przecież Bóg stworzył Adama i Ewę, więc nie ingerujmy w plan Boży. Człowiek dzisiaj chce mówić panu Bogu co ma robić, że on ma inny plan. Nie, Boży plan jest jeden i ja będę twardo stał za kościołem (…) Czy gej, czy lesbijka, to jest zdrowe? Mam kontakt z wieloma księżmi-egzorcystami i jest to choroba w stu procentach. Egzorcysta jest dobrym rozwiązaniem dla geja. Moje dzieci nie będą miały takich preferencji, bo wynosisz z domu pana Boga, chodzisz do kościoła, przystępujesz do spowiedzi świętej i Szatan Cię nie dopadnie!”

Bardzo wiele osób, w tym Dariusz Michalczewski i Andrzej Gołota podkreślają, że Adamek „nie zna się na polityce”. Trzeba to dosadnie wyjaśnić! Na polityce nie trzeba się znać! Politycy, którzy zmieniali świat i służyli swoim rodakom nie kończyli politologi!

Zresztą nam – Polakom nie jest teraz potrzebne „uprawianie polityki” ale konkretne przywództwo ludzi z wizją! Tomasz Adamek ma jasną wizję – przywrócić Polakom godność, Boga, tradycje i szacunek dla Rodziny.

Wystarczy, że mówi to głośno, a my… pójdziemy za nim. Zmienimy Polskę tak, że nie będzie w niej miejsca dla Doroty Wellman, Marcina Prokopa i innych dziwaków.

I jeszcze jedno! Z góry przewiduję, że pod tym artem rozwinie się ostra dyskusja polityczna i światopoglądowa. Apeluję więc o przyjęcie w niej pewnych założeń: są dwie Polski, jedna lewaków od „tęczy”, druga tych, co pójdą za Tomaszem Adamkiem.

Nie oceniajcie, która jest lepsza!

Nie sięgajcie do historii!

Zastanówcie się tylko nad jednym: która Polska nas/was obroni?