Adamek znów nokautuje!

Tomasz Adamek, kandydat do Jewroparlamentu, kolejno posyła na deski dziennikarzy i „ekspertów”. Poległ już Andrzej Jaczewski (99 lat, ksywa Profesor). Staruszek napisał na swoim blogu o Otyli Jędrzejczak i Tomaszu Adamku:

„Bokser i pływaczka? Obrażają mnie tacy kandydaci do Parlamentu Europejskiego. Nie chcę losów budującej się Unii powierzać bokserowi czy pływaczce. Czuję się obrażony takimi kandydatami. […] Tacy, którzy nie tylko nas nie skompromitują swym prymitywem (ten bokser na przykład…), ale którzy mają dużą kulturę osobistą.”

Przeczytacie i może pomyślicie – profesor, to wie co pisze… Mało, kto wie, że „Profesor” to seksuolog! Ma w dorobku między innymi takie publikacje: „Książka dla chłopców”, „O chłopcach dla chłopców”, „O dziewczętach dla dziewcząt”, „Nasze dzieci dorastają. Rady dla rodziców i wychowawców”. W szkole przeprowadzał pierwsze w Polsce badania ciągłe nad okresem dojrzewania dzieci i młodzieży.

Kolejne dwa „autorytety”, które rzuciły się na Tomasza Adamka to Dorota Wellman (nie wiem, kto to jest, ale robi w TVN) oraz Marcin Prokop (nie wiem, kto to, ale widuje się go w TVN).

Ta piękna para: „bezlitośnie punktowała niewiedzę i obnażała skandaliczne wręcz przekonania boksera”.

Czy w waszej opinii, Drodzy Czytelnicy to, co powiedział Adamek jest skandaliczne?

„Pan Bóg ich nie potępia to dlaczego ja mam? Nie podałem im ręki (drag queen będącym w studiu DDTVN – przyp. red.), bo nie podeszli do mnie, bo się mnie boją. Zawieranie związków i wychowywanie dzieci przez nich to jest dla mnie niemożliwością, to jest chore. Jeśli chcą mieć dzieci niech sobie urodzą. Przecież Bóg stworzył Adama i Ewę, więc nie ingerujmy w plan Boży. Człowiek dzisiaj chce mówić panu Bogu co ma robić, że on ma inny plan. Nie, Boży plan jest jeden i ja będę twardo stał za kościołem (…) Czy gej, czy lesbijka, to jest zdrowe? Mam kontakt z wieloma księżmi-egzorcystami i jest to choroba w stu procentach. Egzorcysta jest dobrym rozwiązaniem dla geja. Moje dzieci nie będą miały takich preferencji, bo wynosisz z domu pana Boga, chodzisz do kościoła, przystępujesz do spowiedzi świętej i Szatan Cię nie dopadnie!”

Bardzo wiele osób, w tym Dariusz Michalczewski i Andrzej Gołota podkreślają, że Adamek „nie zna się na polityce”. Trzeba to dosadnie wyjaśnić! Na polityce nie trzeba się znać! Politycy, którzy zmieniali świat i służyli swoim rodakom nie kończyli politologi!

Zresztą nam – Polakom nie jest teraz potrzebne „uprawianie polityki” ale konkretne przywództwo ludzi z wizją! Tomasz Adamek ma jasną wizję – przywrócić Polakom godność, Boga, tradycje i szacunek dla Rodziny.

Wystarczy, że mówi to głośno, a my… pójdziemy za nim. Zmienimy Polskę tak, że nie będzie w niej miejsca dla Doroty Wellman, Marcina Prokopa i innych dziwaków.

I jeszcze jedno! Z góry przewiduję, że pod tym artem rozwinie się ostra dyskusja polityczna i światopoglądowa. Apeluję więc o przyjęcie w niej pewnych założeń: są dwie Polski, jedna lewaków od „tęczy”, druga tych, co pójdą za Tomaszem Adamkiem.

Nie oceniajcie, która jest lepsza!

Nie sięgajcie do historii!

Zastanówcie się tylko nad jednym: która Polska nas/was obroni?

Udostępnij!

9 comments

 1. Dlaczego dyskredytujesz profesora
  Jaczewskiego, że jest seksuologiem? Czy to gorszy zawód, niż
  dentysta? Czy bycie profesorem seksuologii to coś złego? Znów w
  artykule zionie jadem wobec osób niewierzących! Dlaczego!

  1. dlatego, że zdaniem autora wypowiadać może się tylko profesor filozofii, który zaczynając zdanie o jednym kończy je o sześciu nie związanych z początkiem sprawach. takie to sobie wzorce wybiera, a przy okazji interpretuje je na swoją korzyść 🙂

 2. Seksuologia to wymysł komuchów. W
  normalnym świecie jest tak, że jedni mają dobre, a inni niedobre
  życie seksualne. I to jest normalne! W świecie równości, w którym
  dominują ludzie popaprani, zakompleksieni, chorzy – wymyślono tę
  dziedzinę „nauki”, żeby równać szanse.

  Co do ziania jadem wobec niewierzących
  – w Polsce nie ma ludzi niewierzących! Kilku wariatom się tak
  wydaje, ale wyrosną z tego jak z pryszczy na mordzie.

  1. wymysł komuchów, dlatego powstała w Anglii i Niemczech 😉 Dziewiętnastowieczna Anglia taka komunistyczna 😛

   1. W XIX wieku nie było seksuologii, leczono choroby weneryczne i tyle. Ale, gdyby nawet. Normalne ustroje XIX wiecznych Niemiec i Anglii – wywoływały same w sobie pewne ruchy komunistyczne, czy socjalistyczne:-)

 3. Ty chyba jednak jesteś p…y! jak można lekarza, który pomaga ludziom nazywać komuchem. Przecież każdy ma prawo do satysfakcji, zdrowia i czerpania radości z sexu! A co do nie wierzących – kłamiesz, po prostu klamiesz! Coraz więcej osób nie uznaje praktyk, nie chodzi do kościoła. Młodzi chcą wolności a nie zagladania do łóżka! ogranij się bo piszesz jak wieśniak!

  1. Intrygujące – jeśli ktoś ma pracować w niedzielę albo w Święta Wielkanocne – to pała świętym oburzeniem! Dlaczego? Przecież jest niewierzący. Niech sobie weźmie w wolne we wtorek!

 4. Popieracie Adamka, ktory mówi że Rydzyk to wielki człowiek. Czy popieracie też Telewizję Trwam?

Dodaj komentarz