Koncern przegrywa z gówniarą! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Koncern przegrywa z gówniarą!

UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!

To nie jest artykuł sponsorowany! To jest artykuł, który skierowany przeciwko demokracji i dawaniu prawa głosu gówniarzom! Zawarta w tekście moja osobista opinia, że wspomniany napój jest dobry na kaca – nie ma dostatecznej podstawy naukowej i jest oparta na zbyt małej liczbie eksperymentów!

 

W doskonałym (moim zdaniem) na kaca napoju izotonicznym nie będzie „kontrowersyjnego” składnika – bromowanego oleju roślinnego. Potężny koncern zareagował na.. list/petycję Sary Kavanagh – jakiejś gówniary z Missisipi, która… pewnego dnia wyszukała w internecie hasło: „bromowany olej roślinny” i doszła do wniosku, że ten składnik może jej zaszkodzić!

Petycję gówniary podpisały setki tysięcy osób!

Oto, na przykładzie sportowych napojów izotonicznych, macie przykład działania dupokracji!

Małoletni analfabeci pokonali przez „demokratyczny nacisk” fachowców, naukowców z koncernu, ludzi wykształconych, doświadczonych i odpowiedzialnych!

Małoletni analfabeci nie poniosą za to żadnej odpowiedzialności!

Opętani lewackim pojmowaniem świata debile – zakładają spisek potężnego koncernu, który chce wytruć wszystkich sportowców świata! Nie wiedzą, bo nie pojmują normalnej gospodarki, że w interesie koncernu leży sprzedawać swoje produkty coraz większej liczbie osób, od dzieci, po weteranów.

UWAGA!

Podajemy za darmo [!] przepis na doskonały napój izotoniczny:

1.5 l zimnej wody ze źródła wody oligoceńskiej ze studni obok kopalni Bełchatów;

Trzy łyżki miodu z pasieki nieopodal elektrociepłowni Żerań;

Sok z jednej cytryny kupionej na rynku w Dąbrowie Górniczej;

1/3 łyżeczki soli z baru wietnamskiego obok kopalni w Wieliczce.

Całość mieszamy!

Na zdrowie!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij