Duma Kibiców! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Felietony Duma Kibiców!

23 czerwca 2013 we Wrocławiu grupa działaczy Narodowego Odrodzenia Polski i kibiców Śląska Wrocław zakłóciła wykład światowej sławy socjologa i filozofa Zygmunta Baumana. Narodowcy wypominali mu służbę w aparacie bezpieczeństwa Polski Ludowej.

Trwają kolejne rozprawy, przesłuchiwani są świadkowie.

Obserwatorem procesu jest Kornel Morawiecki, legendarny przywódca Solidarności Walczącej. Procesowi przygląda się też uważnie ks. Jacek Wąsowicz, historyk i opiekun duszpasterski środowisk kibicowskich.

Kim jest, kim był Zygmunt Bauman. Z publikacji Instytutu Pamięci Narodowej wynika, major Zygmunt Bauman nie tylko szkolił żołnierzy Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, ale i osobiście dowodził oddziałem, który wyłapywał Żołnierzy Wyklętych. Prezydent Wrocławia oraz rektor Uniwersytetu Wrocławskiego – uważają, że to „światowej sławy socjolog i filozof”.

Ksiądz Jarek Wąsowicz na łamach niezalezna.pl mówi wprost, że jest dumny z postawy Kibiców, że zachowali się jak trzeba. Cały proces określa krótko – skandal!

Fot: wrocław.doba.pl

 

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij